Wyszukiwałeś:

Thema

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Thema

Spróbuj też wyszukać: albea

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Lancia Thema: dobra w trasę - w mieście za duża

4.25 to moja trzecia thema i czwartalancia jak na swój rocznik bardzo żwawe i wygodne auto ale latkalecą następna też będzie lancia ale nowsza

 

Lancia Thema: DOBRE LIMO ZA MALA KASE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4.75 JEZDZE TYM AUTEM JUZ TRZY LATA I STAC MNIENA DIESLA PRAWIE NOWEGO ALE z THEMA ROZTAC SIE NIEMOGE BO TO NIC INNEGO JAKOSTRY WILK W PIEKNEJ OWCZEJ SKÓRZE

 

Lancia Thema w hybrydzie

Fiat ogłosił, że flagowy model Lancii, czyli Thema, która jestChryslerem 300 z innym znaczkiem, będzie dostępna także w wersji hybrydowej.

 

Thema oficjalnie pokazana

Trudno uwierzyć, że ta kreacja, którą widzicie po lewej stronie, to...Lancia.

 

Flagowa Lancia Thema

Targi motoryzacyjne we Frankfurcie to okazja do prężenia muskuł przez producentów. Lancia pokaże wszystkim swój biceps, którymjest nowa Lancia Thema. Włosi liczą, że będzie ona świetną alternatywądo tego co oferuje najtrudniejszy ale i najbardziej prestiżowy rynek.

 

Lancia Thema

 

Nowa Lancia Thema rozpoczyna kolejny rozdział w swej historii. Ten pierwszy, łączący dwa światy globalny "flagowiec" Lancii o napędzie na tylne koła powstał na bazie nowego Chryslera 300.

 

Możemy czuć się bezpiecznie. Nawet w pickupach.

Euro NCAP poddało testom zderzeniowym kolejną grupę nowych modeli na rynku.Rezultat jest niemal idealny, bowiem aż 11 na 12 przetestowanych aut otrzymałomaksymalną liczbę pięciu gwiazdek, a wśród nich pierwszy pickup ztakim rezultatem. Z tej stawki wyłamała się tylko Lancia Voyager,która musiała zadowolić się wynikiem o jedną gwiazdkę słabszym.

 

Lancia Thema z napędem na cztery koła

Lancia na targach motoryzacyjnych w Genewie pochwali się Themą w wersji AWD.Napęd na cztery koła będzie dostępny z najmocniejszym silnikiem.

 

Wątek na forum: Lancia Thema z napędem na cztery koła

Świetna wiadomość dla miłośników tej marki. Szykowna i luksusowa Lancia z napędem 4x4 i systemem AWD to idealne rozwiązanie, które bardzo mi się podoba. Automatyczne dołączanie drugiej osi w przypadku utraty przyczepności znacznie podnosi bezpieczeństwo a przy tym fakt że napęd nie jest stały ni...

 

Lancia Thema 3.0 CRD: Limuzyna rodziny Soprano

Nowa Lancia Thema. Włosi starali się aby urodzonemu w USA modelowi wpoićkilka europejskich manier. Czy ta sztuka im się udała? Powinien to wyjaśnićnasz test.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019