Wyszukiwałeś:

Tiida

. Znaleziono 83 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tiida

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 83 wszystkich):

Wszystko o samochodach Nissan Tiida

Nissan Tiida, będący wcześniej w ofercie japońskiej marki na rynku japońskim oraz amerykańskim, w Europie zadebiutował dopiero w 2007 roku (w Polsce w czerwcu). Jest on poniekąd następcą zarówno modelu Almera, jak i większej Primery, który w tym samym czasie zostały wycofane z rynku. Oferowany ja...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: podświetlenie przycisków w kierownicy

Czy przyciski w Tiida 1.6 acenta są podświetlane? ~bogtym

 

Nissan Tiida od czerwca

Spółka Nissan Europe ogłosiła dzisiaj, że w czerwcu 2007 roku rozpoczniesię sprzedaż modelu Tiida na rynku europejskim. Tiida jest najnowszym modelemNissana, zaprezentowanym po niedawnym wprowadzeniu na rynek pojazdu cross-oversegmentu C - modelu Qashqai.

 

Europejska premiera Nissana Tiida w Bratysławie

Salon Motoryzacyjny w Bratysławie, który rozpocznie się dniem prasowym 17kwietnia, będzie miejscem pierwszej oficjalnej prezentacji modelu Nissan Tiidana europejskim rynku.

 

Nissan Tiida w Polsce

Nie często europejskie prezentacje prasowe nowych modeli odbywają się wPolsce. A szkoda, bo pięknych okolic z pięknymi widokami u nas nie brakuje.Być może właśnie tym kierowali się przedstawiciele Nissana, kiedy namiejsce premiery modelu Tiida wybrali Kraków wraz z jego okolicami.

 

Nissan Tiida - znane ceny

Nissan opublikował właśnie cennik swojego najnowszego modelu z klasyśredniej niższej o nazwie Tiida. Auto wchodzi do sprzedaży już w czerwcu, aceny zaczynać się będą od 55.900 zł.

 

Nissan Tiida niczym Logan

Nie, nie chodzi nam tu absolutnie o stawianie obu tych aut obok siebie i ichporównywanie, ale o strategię wejścia na rynek europejski. Podobnie jak wprzypadku Dacii, również kompaktowy Nissan miał być skierowany wyłączniedo środkowo-wschodniej Europy. A tymczasem niebawem, jak Logan, wkroczy też ina Zachód.

 

Już milion Nissanów Tiida

Od momentu wprowadzenia do sprzedaży modelu Nissan Tiida na rynku japońskim wewrześnią 2004 roku sprzedano już łącznie na całym globie ponad milionegzemplarzy tego samochodu.

 

Nissan Tiida: Nie szata zdobi auto

Nissan od pewnego czasu przeprowadza dość rewolucyjną zmianę w swojej gamiemodelowej. Po pierwsze, do lamusa odeszły popularne i typowe dla rynku modele,takie jak Almera i Primera. Po drugie, nie pojawili się w ich miejscebezpośredni następcy, bo trudno za takich uznać modele Note czy Qashqai. Ijedynie Tiida stara się wypełnić powstałą lukę, choć i w tym przypadkuciężko to auto jednoznacznie zaszufladkować.

 

Nissan Tiida: wilk w owczej skórze

4.5 Jest to mój 4 Nissan i chyba mnienajbardziej zaskoczył. Jeśli się zapomni jak Tiida wygląda, to chybanajlepszy kompakt na rynku. Nie ma lepszej propozycji za tą kasę. Wygoda,przestrzeń, komfort... Czego by człowiek chciał więcej. Przez 2,5 roku ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018