Wyszukiwałeś:

Topolino

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Topolino

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Świetlana przyszłość polskiej motoryzacji

Warszawska FSO, gliwicki Opel i Fiat w Tychach - w przyszłym roku wprowadząnowe modele, które trafią do salonów w całej Europie. Według szacunków"Rz" w 2008 r. w Polsce może powstać nawet milion aut.

 

Mniejszy od Fiata 500 i z Polski?

Czy sensowne jest tworzenie samochodu mniejszego niż Fiat 500? Włoski koncerntwierdzi, że tak i od razu stawia odpowiedź. Model o nazwie"Topolino" ma pojawić się pod koniec 2009 roku i pozycjonować sięna rynku właśnie poniżej kultowej "pięćsetki".

 

Będzie tani Fiat z Serbii

Włoski koncern podpisał wstępne porozumienie z rządem serbskim, na mocyktórego w fabryce Zastavy będą wytwarzane już od przyszłego rokumałe i przede wszystkim tanie Fiaty.

 

Bliski kres możliwości Tychów?

Każda fabryka osiąga kiedyś kres swoich możliwości produkcyjnych. Nieinaczej będzie także w przypadku Fiat Auto Poland w Tychach. Aby wciążzwiększać produkcję, koncern będzie musiał otworzyć nowy zakład, niestetytym razem już nie w Polsce.

 

35 lat "Malucha"

Dokładnie 6 czerwca 1973 roku zmontowano w zakładach dawnej FabrykiSamochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej pierwsze egzemplarze Fiata126p. Samochód powstał z oryginalnych włoskich części, gdyżwcześniej, od 1972 roku w zakładach Fiata w Cassino trwała już jego seryjnaprodukcja.

 

Nowe silniki Fiata z Polski

Włoski koncern zamierza rozpocząć w naszym kraju produkcję nowychdwucylindrowych silników o pojemności 900 centymetrówsześciennych, które będą trafiać do małolitrażowych modeli Fiata. Wtym celu planowana jest rozbudowa istniejącego zakładu w Bielsku-Białej.

 

Volkswagen Up najtańszy z nowych maluchów

Kolejne lata w motoryzacji przyniosą wysyp małych aut. Wielu europejskichproducentów jest dopiero w trakcie budowy takich pojazdów ale jużteraz prowadzą kampanie reklamowe. Ostatnia z nich głosi, że najtańszym znowych maluchów będzie Volkswagen Up.

 

Fiatem Topolino przez Europę

Niemal tą samą trasą, jak w 1939 roku, sześć egzemplarzy Fiata Topolinoprzemierza Europę, w tym i Polskę, w ramach wyjątkowego rajdu Tallin - MonteCarlo.

 

Inteligentny zastrzyk paliwa

Różne rodzaje benzynowych bezpośrednich wtrysków paliwa mają zazadanie redukować spalanie przy jednoczesnym zwiększeniu mocy samochodu. Cociekawe ten sprytny sposób na dostarczanie paliwa do silnika nie okazałsię przełomowym rozwiązaniem dopiero w momencie, kiedy trafił pod maskipojazdów mechanicznych.

 

Fiat Topolino powróci?

Wygląda na to, że Fiat zamierza przywrócić do życia jeden ze swoichdawnych modeli. Jak donoszą informatorzy, do łask może powrócić modelTopolino.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019