Wyszukiwałeś:

Toro

. Znaleziono 87 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Toro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

F1: Sebastien Bourdais na bruku

Sebastien Bourdais nie jest już kierowcą Toro Rosso i nie wystartuje podczasGrand Prix Węgier. - "Ta współpraca nie przynosiłaefektów" - tłumaczy Franz Tost, szef Toro Rosso.

 

F1: Toro Rosso potwierdza nowego kierowcę

Jaime Alguersuari to nowy kierowcy zespołu Toro Rosso. Hiszpan podczasniedzielnego Grand Prix Węgier zastąpi w bolidzie zwolnionego kilka dni temuSebastiena Bourdais.

 

F1: Toro Rosso potwierdza, Buemi zaprzecza

Konflikt informacyjny w Toro Rosso. Szef zespołu Franz Tost potwierdził, żezespół w sezonie 2011 nadal będzie korzystał z usług tych samychkierowców. Tymczasem Sebastien Buemi dementuje wypowiedź przełożonegoi mówi, że jeszcze kontraktu nie przedłużył.

 

F1: Toro Rosso i Williams w dniu testów

Zespoły Toro Rosso i Williams ostatecznie potwierdziły datę premiery swoichnowych bolidów. Obie ekipy zaprezentują auta podczas pierwszego dniatestów w Walencji, 1 lutego br.

 

F1: Największe rewolucje - kto zyskuje, kto traci

Gdyby zorganizować plebiscyt na najbardziej rewolucyjne nowinki technicznenowych bolidów, to zwycięzców byłoby trzech: Lotus Renault GP,Williams i Toro Rosso. Pierwsze dwa dni testów na torze Ricardo Tormo wWalencji pokazały jednak, że 'rewolucyjne' niekoniecznie musi oznaczać'szybkie'. Na szczęście w przypadku Lotus Renault ostatni dzień testówdaje nadzieję, że bolid R31 może być piekielnie szybki.

 

F1: Red Bull dementuje sprzedaż Toro Rosso

Podczas ostatniego Grand Prix Włoch na torze Monza, w padoku huczało odplotek, według których koncern Red Bull miał szukać chętnego dowykupienia drugiego zespołu austriackiej marki, Toro Rosso. Wśródnowych właścicieli stajni zarządzanej przez Franza Tosta był wymienianymiędzy innymi akcjonariusz z Bliskiego Wschodu.

 

Toro Rosso: Vergne pojedzie w piątki

Kolejny protegowany przez markę Red Bull młody kierowca wyścigowy Jean-EricVergne, będzie uczestniczył w piątkowych treningach zespołu Toro Rosso.21-letni Francuz zaliczy sesje w trzech z czterech ostatnich weekendówGrand Prix sezonu 2011.

 

Skład kierowców Torro Rosso na 2012 rok

Zespół Toro Rosso przedstawił skład kierowców na przyszłysezon. Ku zaskoczeniu wszystkich, ani Jaime Aquersuari, ani Sebastien Buemi nie będą reprezentować barw Toro Rosso w przyszłym sezonie.

 

Scuderia Toro Rosso z silnikami Renault

Od przyszłego roku zespół Scuderia Toro Rosso, który należy doRed Bull Racing będzie korzystał z jednostek napędowych Reanult. Toro Rossootrzyma również wsparcie w postaci francuskiego systemu KERS.

 

Syn legendarnego kierowcy rajdowego dołącza do F1

Syn Carlosa Sainza, dwukrotnego mistrza  świata i zwycięzcy Rajdu Dakar w 2015 roku będzie reprezentował zespół Toro Rosso w F1. Jego partnerem będzie  17-letni, belgijski kierowca  Max Verstappen.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019