Wyszukiwałeś:

Torque X

Vectoring X

Control X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Torque Vectoring Control

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Porsche 911 Turbo znów czaruje

Porsche wprowadza nowy model na pierwszą pozycję listy swoich seryjnychsamochodów sportowych. Nowe Porsche 911 Turbo zostało zarównozmodernizowane pod względem technologicznym, jaki i odświeżone stylistycznie.

 

Ford Focus z TVC w standardzie

Nowa generacja Forda Focusa będzie globalnym modelem, tak więc trafirównież za wielką wodę. Tam będzie musiała walczyć z konkurentamiprzy pomocy bogatego wyposażenia.

 

Działanie systemu TVC w Fordzie Focusie

 

Materiał wideo pokazujący jak działa system TVC (Torque Vectoring Control) w nowym Fordzie Focusie - mojeauto.tv

 

Ford C-Max: Nie tylko dla mini-rodzin

Kiedy pojawił się po raz pierwszy na rynku w 2003 roku, nazywał się jeszczeFocus C-Max i był drugim obok Galaxy przedstawicielem segmentu minivanóww ofercie Forda. Dziś jest już samodzielnym modelem, bez Focusa w nazwie, i maaż trzech braci wśród rodzinnych modeli z błękitnym owalem na masce.Czy w tym gąszczu minivanów najnowszy Ford C-Max poradzi sobie i do kogotak naprawdę jest skierowany ten model?

 

Maluch z bicepsami - Ford FieSTa

Wśród dostępnych na rynku hot-hatchy z segmentu B może i nie jestnajmocniejszy, jednak gwarantuje taką frajdę z jazdy, jak mało który zrywali. Jeśli więc oczekujesz więcej niż odrobiny szaleństwa zakierownicą, a nie jest Ci potrzebna druga para drzwi, ani pojemny bagażnik,wówczas Ford Fiesta ST powinien znaleźć się na Twojej krótkiejliście potencjalnych nabytków.

 

Nowy Ford Kuga: większy, lepiej wyposażony i tańszy

Ford Kuga pojawił się na rynku w 2008 roku. Był to czas kiedy wszyscyproducenci samochodów kierowali się w stronę kompaktowychSUV-ów. Auto zachwycało ciekawym designem oraz właściwościamijezdnymi. W sumie na ten model skusiło się ponad 300 tysięcy klientów.Czy nowy model ma szansę powtórzyć ten sukces?

 

Ford Fiesta ST: Lepsza od samochodów marzeń

Faceci najczęściej swoje największe marzenia motoryzacyjne kierują wkierunku samochodów takich marek jak Ferrari, Lamborghini czy teżPagani. Mam tak samo, gdyż od zawsze marzyłem by poprowadzić jeden zwłoskich superat. Jednak teraz po tygodniu spędzonym z Fordem Fiestą ST mojepoważnie zweryfikowałem.

 

Oto Ford Focus ST po liftingu

Festiwal Prędkości w Goodwood rozpocznie się już za kilka godzin,  mytymczasem wiemy już jakie zaszły zmiany w Focusie ST.

 

Nowy Ford Mondeo: Spóźniony? I co z tego!

Tak, to prawda Ford Mondeo piątej generacji w Europie debiutuje dwa lata popremierze na targach w Detroit, gdzie pojawił się jako model Fusion. To niejest spóźniona premiera, bo o tym wszyscy zaraz zapomną - to długo wyczekiwana premiera. Komfortowy, przyjemnie się prowadzi, a do tego oferowanyrównież w wersji hybrydowej. Poznajcie nowego Forda Mondeo.

 

Ford Focus ST: Sportowy Turysta

Choć niebawem straci miano najmocniejszego kompaktowego Forda na rzecz FocusaRS, to wciąż literki ST na przednim grillu i klapie bagażnika budzą szacunekprzechodniów, innych kierowców, a przede wszystkim bezpośrednichrywali w segmencie kompaktowych hot hatchów. Sprawdziliśmy, czym straszynajmocniejsza wersja Forda Focusa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Torque Vectoring Control".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019