Wyszukiwałeś:

Touareg

. Znaleziono 236 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Touareg

Spróbuj też wyszukać: touareg wymiary touareg spalanie volkswagen touareg 2 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 236 wszystkich):

Touareg i Sharan popularne w Niemczech

Luksusowe auto terenowe Volkswagen Touareg oraz van VW Sharan cieszą sięniesłabnącym zainteresowaniem ze strony nabywców, głównie w Niemczech.

 

Touareg zapowiedzią mocniejszych VW

Volkswagen zaprezentował na wystawie w Paryżu najmocniejszą wersję modeluTouareg, który dzięki 12-cylindrowemu silnikowi przyspiesza do setki wniecałe 6 sekund.

 

Dymiący Touareg

Volkswagen przełożył na wrzesień premierę modelu Touareg, który będzienapędzany dziesięciocylindrowym silnikiem diesla. Powodem jest zbyt maładostępność paliwa o niskiej zawartości siarki.

 

Dymiący Touareg

Volkswagen przełożył na wrzesień premierę modelu Touareg, który będzienapędzany dziesięciocylindrowym silnikiem diesla. Powodem jest zbyt maładostępność paliwa o niskiej zawartości siarki.

 

Przyłapany Touareg

W zeszłym tygodniu zagranicznym reporterom udało się złapać kolejnąodsłonę modelu Volkswagen Touareg, która była właśnie poddawana testom najednej z amerykańskich dróg.

 

VW Touareg "North Sails", czyli jacht na kołach

Na jednej z imprez fregatowych Volkswagen zaprezentuje studium modelu Touareg onazwie "North Sails", które ma nawiązywać swoim designem dojachtów. Cechami rozpoznawczymi serii ma być specjalnie zaprojektowanewnętrze oraz elementy nadwozia.

 

VW Touareg straci sporo na wadze

Volkswagen skrupulatnie podchodzi do odmłodzenia swojej flagowejterenówki, modelu Touareg. Jak donosi Auto Motor und Sport (ams)samochód w nowej odsłonie będzie nie tylko lżejszy ale także...hybrydowy.

 

Nowy Volkswagen Touareg już w Polsce + [VIDEO]

Do tej pory skusiło się na niego przeszło pół miliona osób nacałym świecie. Przez następnych parę lat z pewnością nazbiera się drugietyle, bowiem nowy Touareg jest nie dość, że ładniejszy to jeszcze szybszy ibardziej ekologiczny, łącząc przy tym duże gabaryty z wysokim komfortem ibardzo dobrymi właściwościami jezdnymi.

 

Ekskluzywny Touareg

W niektórych kręgach kwestią dyskusyjną jest to czy Volkswagen Touaregpowinien zaliczać się do grona ekskluzywnych SUV`ów. Firma postanowiłarozwiązać ten problem wydając na świat wersję Exclusive.

 

Test Volkswagen Touareg 3.0 V6 TDI: Chcę do premium!

Rewolucji nie było, bo i być nie mogło. Volkswagen Touareg po zeszłorocznejkuracji odmładzającej ani nie wypiękniał specjalnie, ani nie straciłnadmiaru kilogramów. W segmencie dużych SUV-ów mało kogo tojednak obchodzi. Poza tym największy SUV niemieckiej marki ma sporo mocnychatutów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018