Wyszukiwałeś:

Tour X

de X

France X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tour de France

Spróbuj też wyszukać: france

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Skoda w Tour de France

Po raz trzeci w historii Skoda jest oficjalnym partnerem legendarnego Tour deFrance, najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego na świecie. Tegorocznywyścig składa się z 21 etapów (łącznie 3 658 km) i jest obsługiwany przezponad 200 aut Skody.

 

Nowy Superb na Tour de France

Nowa Skoda Superb została oficjalnym samochodem Tour de France. Po trasiewyścigu porusza się nią dyrektor TdF, Christian Prudhomme, członkowiezespołu organizacyjnego i zaproszone VIP-y.

 

Skoda Yeti pojedzie w Tour de France

Skoda od kilku już lat bierze aktywny udział w najtrudniejszym kolarskimwyścigu świata - Tour de France. Jednak dopiero w tym roku wystawi zawodnika,który będzie w pełni predysponowany do jazdy po krętych drogach Alp iPirenejów. Mowa tu oczywiście o nowym modelu Skoda Yeti.

 

Skoda nadal w Tour de France

Skoda Auto podpisała porozumienie w sprawie kontynuacji partnerstwa z Tour deFrance aż do 2013 roku.

 

Skoda na Tour de France do 2018 roku

Producent samochodów z Mlada Boleslav przedłużył umowę zorganizatorami wyścigu kolarskiego Tour de France na kolejne pięć lat.Potwierdza to udaną współpracę Skody z organizatorami kolarskiegoklasyku.

 

Skoda na Tour de France

Już po raz 11. Skoda będzie oficjalnym partnerem najbardziej prestiżowegowyścigu kolarskiego - Tour de France. Samochodami czeskiej marki będąporuszać się zarówno przedstawiciele poszczególnych ekip, jak iorganizatorzy wyścigu.

 

Fiat-Chrysler w Tour de Pologne

50 samochodów Grupy Fiat-Chrysler będzie wspomagać tegoroczną edycjęwyścigu Tour de Pologne, który startuje już 3 sierpnia. Oficjalnymautem wyścigu jest Fiat 500L Trekking, który jednocześnie będziegłówną nagrodą dla zwycięzcy.

 

Skoda zacieśnia współpracę z Tour de France

120-letnia historia największego czeskiego producenta samochodów rozpoczęła się od dwóch kółek. Założyciele Skody, panowieLaurin i Klement z pewnością doceniliby dzisiejsze zaangażowanie marki wwyścigi rowerowe.

 

Jaguar F-Pace zadebiutuje na Tour de France

Mocno wyczekiwany SUV Jaguara powoli pokazuje swoje oblicze. Na razie w lekkozamaskowanej formie, ale obejrzymy go po raz pierwszy już 4 lipca.

 

Skoda Kodiaq pierwsza na mecie Tour de France

Po 21 etapach zwycięzcą tegorocznego Tour de France został ChristopherFroome, a przed milionami widzów na całym świecie pojawiła się SkodaKodiaq, która poprowadziła najlepszych kolarzy do mety.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Tour de France".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019