Wyszukiwałeś:

Tour X

de X

Pologne X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tour de Pologne

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Fiat Bravo: Super autko

5 Nie wiem,czy to ja dobrze trafiłem, czy mniedobrze trafiono. Wersja Tour de Pologne (Dynamic + pakiet sport z ESP idwustrefową klimatzacją za ok. 60 tys zł). Do tego fajny silnik,"zbierającysię jak mała rakieta przy relatywnie niskich obrotach (17...

 

Fiat Auto Poland oficjalnym partnerem 70. Tour de Pologne

Jubileuszowy, 70. Tour de Pologne UCI World Tour coraz bliżej. Największegóry w historii wyścigu, najlepsi kolarze świata z 19 zespołówzawodowych, „z ziemi włoskiej do Polski" i szlakiem Jana Pawła II -70. Tour de Pologne UCI World Tour będzie wyjątkowy! Po raz pierwszy wyścigwystartuje za granicą Polski i regulamin będzie zawierał kilka nowości.Oficjalnym partnerem wyścigu jest marka Fiat, która w tej roliwystępuje już 21. raz.

 

Nasz czołowy kolarz pojeździ... Citroenem

Rafał Majka, jeden z najlepiej zapowiadających się polskich kolarzy, został ambasadorem marki Citroen. W ramach współpracy Rafał Majkabędzie użytkownikiem Citroenów DS3 oraz DS5.

 

Fiat-Chrysler w Tour de Pologne

50 samochodów Grupy Fiat-Chrysler będzie wspomagać tegoroczną edycjęwyścigu Tour de Pologne, który startuje już 3 sierpnia. Oficjalnymautem wyścigu jest Fiat 500L Trekking, który jednocześnie będziegłówną nagrodą dla zwycięzcy.

 

Elektryczne Nissany pojadą w Tour de Pologne

Podczas jutrzejszego, słowackiego etapu Tour de Pologne kolarzom będątowarzyszyły dwa elektryczne Nissany Leaf.

 

Hyundai Tucson w limitowanej edycji Tour de Pologne

Nim w pełni ruszy sprzedaż nowego Hyundaia Tucsona na polskim rynku,koreańska marka przygotowała specjalną, limitowaną serię modelu sygnowanąnazwą największego polskiego wyścigu kolarskiego - Tour de Pologne.

 

Tour de Pologne - gdzie nas czekają utrudnienia

W najbliższą niedzielę rusza 72. edycja wyścigu Tour de Pologne,największej imprezy kolarskiej w naszym kraju. Trasa wyścigu będzie wiodłaprzez trzy województwa. Zobacz, na których drogach i w jakie dnimożesz napotkać utrudnieniami.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Tour de Pologne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019