Wyszukiwałeś:

Touran X

EcoFuel X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Touran EcoFuel

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Eco-Volkswageny w Lipsku

Na zbliżających się wielkimi krokami (1-9.04) targach motoryzacyjnych AMI wLipsku Volkswagen przedstawi cztery samochody zasilane alternatywnymiźródłami napędu. W myśl koncepcji BlueMotion pojawią się takie modelejak: Golf GT z silnikiem TSI, model studyjny Concept A i Polo BlueMotion iTouran EcoFuel.

 

VW stawia na TSI, gaz ziemny oraz Bluetec

W ciągu najbliższych kilku, kilkunastu lat Volkswagen planuje wprowadzić doseryjnej produkcji sporą liczbę bardziej oszczędnych i ekologicznychjednostek napędowych, które będą wykorzystywać różne źródła napędu.

 

Oszczędzanie jest drogie

Kto chce skorzystać z nowych technologii oszczędności musi najpierw za niewięcej zapłacić. Przynajmniej jeśli chodzi o zakup ekonomicznych wersjisamochodów. Wielu producentów za swoje oszczędne modele doliczasobie sowitą nadpłatę.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

Volkswagen Touran EcoFuel na stacji

 

Volkswagen Touran EcoFuel podczas tankowania.

 

Touran na różne drogi

W sprzedaży debiutuje właśnie najnowsza generacja Volkswagena Tourana, a jużniebawem dołączy do niej "uterenowiona" wersja, czyli Cross Touran.

 

Nowy Volkswagen Touran: Oszczędniejszy i bogatszy

Volkswagen przyzwyczaja swoich klientów do tego, że każdy nowy modelzamiast rewolucji wprowadza ewolucję. Nowy Volkswagen Touran, czyli jeden znajlepiej sprzedających się vanów, jest teraz jeszcze oszczędniejszyoraz bogatszy w wyposażenie.

 

Toyota gromi, ma najwięcej eko-modeli

Chcesz być eko "pełną gębą" i poszukujesz dla siebieekologicznego samochodu? Ale nie takiego, który tylko mało pali iemituje niewielkie ilości CO2 do atmosfery, ale jest przyjazny środowisku wcałym swoim cyklu życiowym. Wybór jest dość prosty i sprowadza siędo koncernu Toyota i technologii hybrydowej. Choć są także wyjątki od tejreguły...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Touran EcoFuel".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021