Wyszukiwałeś:

Tourismo

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tourismo

Spróbuj też wyszukać: ford turismo nowy ford turneo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Limitowana Alfa Romeo 147

Już wkrótce Alfa Romeo wypuści na rynek limitowaną serię 147-ki. Conajważniejsze, nowa Alfa Romeo 147 Limited TI (Tourismo Internazionale) będzietańsza od zwykłego seryjnego modelu o około 5000 PLN.

 

Autobusy w służbie niemieckiej policji

Niemiecka policja federalna wzbogaci swoją flotę pojazdów o 33"ciężkie wozy transportowe" zbudowane na bazie Mercedesa Tourismo.Pierwsze 16 wozów już wyjechało na drogi w całych Niemczech.

 

Nowe silniki w BMW serii 5

BMW zaprezentowało nowe jednostki napędowe, w które można będzie wyposażyć BMW Serii 5. Nowe silnik to jednostka m.in. czterocylindrowa orazośmiocylindrowa. Nowe silnik będą dostępne od jesieni tego roku.

 

Nissan: Konsola przygotuje Cię do wygrywania

Jakiś czas temu Nissan stworzył GT Academy, w której to wyłonił kilku najlepszych kierowców i dostarczył im samochód by ci mogliścigać się przygotowanym przez japońskiego producenta autem. Nie ma w tymnic dziwnego po za jednym bardzo ważnym faktem...

 

Abarth 595: Jadowity skorpion w Genewie

Abarth na swoim stoisku w Genewie oprócz specjalnej wersji modelu 500, który został stworzony by uczcić legendarną markę Maseratizaprezentuje również model Abarth 595.

 

Premiery w kraju sera, zegarków i czekolady

Dziś rozpoczęły się targi motoryzacyjne w Genewie. Szwajcarska impreza należy do najważniejszych tego typu w roku. To tu wszyscy producenci przywożą modele, którą mają być najpotężniejszą bronią w walce z konkurencją. Przyjrzymy się zatem genewskiemu arsenałowi najciekawszej broni.

 

Wątek na forum: Premiery w kraju sera, zegarków i czekolady

Fajnie że można zobaczyć nowości Abartha. Nadworny tuner Fiata już tyle razy przerabiał 500 że trudno zliczyć i nie wiem jak to robią ale każde nowe wcielenie jest jedyne i niepowtarzalne. Ja osobiście czekam po pierwsze na Pandę Abarth gdyż może to być bardzo ciekawy model a po drugie na autork...

 

Audi zamierza wypełnić lukę

Serwis Automobile donosi, że Audi ma w planach wprowadzenie na rynek nowegomodelu. Samochód uzupełni lukę pomiędzy dwoma modelami. Auto ma byćkonkurencją dla nadchodzącego rywala od BMW.

 

Gran Tourismo Polonia już niebawem!

Najbardziej niesamowite wydarzenie w kalendarzu polskich imprez motoryzacyjnychnadchodzi. Już za dwa tygodnie w Poznaniu będziemy mogli podziwiaćnajdroższe i najszybsze auta na naszym globie.

 

Zbudują Mercedesa AMG Vision Gran Tourismo

Ten koncepcyjny model to jeden z najpiękniejszych Mercedesów jakie wostatnich kilkudziesięciu latach ujrzały światło dzienne. Kilkuszczęśliwców wejdzie w posiadanie egzemplarzy tego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019