Wyszukiwałeś:

Tourneo X

Courier X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tourneo Courier

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Ford Focus ultra ekologiczny

Choć Focusa z jednolitrowym silnikiem EcoBoost można już zamawiać odubiegłego roku, to jednak Ford cały czas prowadzi prace, które mająusprawnić tę jednostkę. Już niebawem w ofercie pojawi się Ford Focus 1.0EcoBoost, który będzie pierwszym kompaktem z silnikiem benzynowymemitującym poniżej 100 g CO2/km.

 

Pierwsza jazda: Ford Tourneo Connect

Tylne siedzenia, także w trzecim rzędzie, przesuwne boczne drzwi oraz dużepowierzchnie szklane sprawiły, że dostawczy charakter Transita Connect zanikłniemal całkowicie, a w jego miejsce pojawił się bardziej rodzinny, choćrównie praktyczny Tourneo Connect. Segment tzw. kombi-vanówpowiększył się o kolejnego gracza, który jednocześnie powiększyłgrono rodzinnych modeli Forda.

 

Wzrost sprzedaży Forda w Europie

Rok 2013 europejski oddział Forda uzna zapewne za udany. Sprzedaż detalicznasamochodów spod znaku błękitnego owalu wzrosła o 14%.

 

Najmniejszy Tourneo wjeżdża do Polski

Ford Tourneo Courier uzupełnia gamę modeli Forda z rodziny Tourneo - TourneoConnect, Grand Tourneo Connect oraz Tourneo Custom. Najmniejszy w tej gamiemodel będzie oferowany na polskim rynku w cenie od 57 tys. zł.

 
 

Europejska reklama Forda Transita powstała w Polsce

Reklama najnowszego Forda Transita, która będzie emitowana na StarymKontynencie została wyprodukowana w Polsce. Wszystkie sceny nakręcono whalach produkcyjnych Alvernia Studios pod Krakowem.

 

Kiepskie wyniki francuzów w testach Euro NCAP

Euro NCAP, niezależna instytucja przeprowadzająca testy zderzeniowe,sprawdziła sześć kolejnych modeli. Wynik pięciogwiazdkowy, który jużpowoli stał się standardem, zdobył tylko Volkswagen Golf Sportsvan. Zaledwietrzy gwiazdki otrzymały za to Renault Megane oraz bliźniacze Citroen C-Elyssei Peugeot 301.

 

Rodzina osobowych Turneo w komplecie

Ford bardzo ambitnie stawia na gamę aut osobowo-użytkowych. W latachpoprzednich klienci mogli korzystać z flagowego produktu - Transita. Teraz wofercie znajdziemy aż cztery modele.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Tourneo Courier".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019