Wyszukiwałeś:

Tourneo X

Custom X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tourneo Custom

Spróbuj też wyszukać: ford courneo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Ford prezentuje przyszłą generacje Transita

Na stoisku Forda na targach w Genewie będzie można zobaczyć model Tourneo Custom Concept. Auto jest zapowiedzią przyszłej generacji najpopularniejszegoVana od Forda, czyli Transita.

 

Dwa nowe SUV-y i Mustang - oto przyszłość Forda

Wiemy już, jakimi modelami Ford będzie chciał dotrzeć do europejskichklientów w najbliższej przyszłości. Oprócz najlepiejsprzedających się dziś aut, czyli modeli Fiesta, Focus i Mondeo, wydatnie tencel mają pomóc osiągnąć dwa nowe w ofercie SUV-y oraz (w końcu naeuropejskim rynku) Ford Mustang. To jednak nie wszystko. Szykuje się bowiemdość pokaźna ofensywa modelowa Forda.

 

Ford Tourneo Custom: Transporter na dalekie trasy

Gdybym jakimś cudem został dowódcą JW GROM, to pierwsze, o copoprosiłbym dowództwo, to włączenie do wyposażenia taktycznegonowego Forda Tourneo Custom. Zabierzesz całą drużynę i przetransportujeszją w miejsce akcji. Auto niepozorne, a może uratować świat.

 
 

Pierwsza jazda: Ford Tourneo Connect

Tylne siedzenia, także w trzecim rzędzie, przesuwne boczne drzwi oraz dużepowierzchnie szklane sprawiły, że dostawczy charakter Transita Connect zanikłniemal całkowicie, a w jego miejsce pojawił się bardziej rodzinny, choćrównie praktyczny Tourneo Connect. Segment tzw. kombi-vanówpowiększył się o kolejnego gracza, który jednocześnie powiększyłgrono rodzinnych modeli Forda.

 

Najmniejszy Tourneo wjeżdża do Polski

Ford Tourneo Courier uzupełnia gamę modeli Forda z rodziny Tourneo - TourneoConnect, Grand Tourneo Connect oraz Tourneo Custom. Najmniejszy w tej gamiemodel będzie oferowany na polskim rynku w cenie od 57 tys. zł.

 

Europejska reklama Forda Transita powstała w Polsce

Reklama najnowszego Forda Transita, która będzie emitowana na StarymKontynencie została wyprodukowana w Polsce. Wszystkie sceny nakręcono whalach produkcyjnych Alvernia Studios pod Krakowem.

 

Rodzina osobowych Turneo w komplecie

Ford bardzo ambitnie stawia na gamę aut osobowo-użytkowych. W latachpoprzednich klienci mogli korzystać z flagowego produktu - Transita. Teraz wofercie znajdziemy aż cztery modele.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Tourneo Custom".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019