Wyszukiwałeś:

Trabant

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trabant

Spróbuj też wyszukać: trabant 1 1 wartburg matiz daewoo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Wszystko o samochodach Trabant

Trabant to mały, a przede wszystkim tani samochód miejski, który miał być łatwo dostępny głównie dla krajów socjalistycznych. Jego produkcja rozpoczęła się w 1957 r. i trwała nieprzerwanie do 1991 roku w fabryce w Zwickau w ówczesnym NRD. Jedną z głównych i charakterystycznych cech Trabanta była ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 
 
 

Trabant P 601: Świetny samochód.

5 Trabant z silnikiem 1.1 jest nie dozajechania.Bezawaryjny i dobrze się prowadzi.Komfortu w środku również niebrakuje.No i ma duszę.

 

Trabant P 601: Idealna auto do miasta i na zloty

5 Idealna auto do miasta i na zloty

 
 

Wielki powrót Trabanta!

Chociaż "tamte" czasy już dawno minęły i nie wrócą, tojednak reprezentant myśli technicznej pochodzącej z NRD nadal wzbudza wielkieemocje i jest swego rodzaju ikoną. Mowa tutaj oczywiście o nieśmiertelnejkonstrukcji z duroplastu o nazwie Trabant. Jego następca pojawi się weFrankfurcie.

 

Renesans Trabanta

Decyzja została podjęta. W 2009 roku na targach motoryzacyjnych we Frankfurciezostanie zaprezentowany prototyp nowego Trabanta. Jest więc spora szansa, iżauto to powróci na drogi!

 

Elektryczny Trabant we Frankfurcie

Kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze informacje o tym, że to życiapowołana zostanie motoryzacyjna duma wschodnich Niemiec, czyli Trabant. Firma,która posiada prawa do marki, zamierza zaprojektować elektrycznąwersję "zemsty Honeckera".

 

Trabant powrócił jako... pojazd elektryczny

Stosunkowo niewielkie stoisko było miejscem jednej z najbardziejspektakularnych premier na tegorocznej wystawie IAA we Frankfurcie. Trabant NT,pokazany jeszcze jako model koncepcyjny, być może pojawi się na drogach jużza dwa lata.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019