Wyszukiwałeś:

Trafic

. Znaleziono 182 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trafic

Spróbuj też wyszukać: traffic trafic opinie trafic waga

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 182 wszystkich):

Wszystko o samochodach Renault Trafic

Renault Trafic, podobnie jak Renault Master, zadebiutował w 1980 r. Obecna generacja Trafica pojawiła się w sprzedaży jesienią 2001 r. i również, podobnie jak w przypadku większego Mastera, zdobyła tytuł "Vana Roku 2002". Renault Trafic oferowany jest w trzech podstawowych wersjach: furgon mogący...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: pompa nie podaje ropy

jaka może być przyczyna, że pompa nie podaje ropy w Renault Trafic 1.9dci? Bardzo proszę o pomoc. ~igrzejd

 

Nowe minibusy Renault

Renault poszerza gamę pojazdów komercynych do przewozu osób. Cztery nowepojazdy bazować będą na modelach Master i Trafic i będą w staniepomieścić aż 16 pasażerów.

 

Odmłodzone Renault Trafic i Renault Master

Renault zaprezentowało odmłodzoną linię swoich dwóch modeli z segmentu autdostawczych: Trafic i Master. Poza drobnymi zmianami stylistycznymi pojawiłysię nowe silniki wysokoprężne i bogatsza paleta wersji nadwoziowych.

 

Renault Trafic i Master na biodieslu

Renault jeszcze w tym miesiącu wprowadzi do sprzedaży wersje dostawczychmodeli Trafic I Master zasilanych alternatywnym paliwem biodiesel B30. Jest topierwszy krok francuskiego producenta w realizacji planu zakładającegorozpoczęcie do 2009 roku seryjnej sprzedaży silników wysokoprężnychwykorzystujących mieszanki biopaliw.

 

Transporter i Trafic przetestowane

Niemiecki automobilklub ADAC po raz pierwszy próbom zderzeniowym poddałmałe busy. Na pierwszy ogień poszły Volkswagen Transporter i Renaut Trafic.Ogólny wynik jest zadowalający.

 

Renault Trafic też ma problemy z pasami bezpieczeństwa

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o możliwych problemach z pasamibezpieczeństwa, jakie mogą się pojawić w Oplach Vivaro. Kwestią czasubyło, kiedy podobna usterka wyjdzie na światło dzienne w bliźniaczym RenaultTrafic II.

 

Trafic bez hamulca ręcznego

Problemy z linką hamulcową są powodem, z powodu którego właścicieleRenault Traficów będą musieli się udać do autoryzowanychserwisów francuskiego koncernu.

 

Oto nowe Renault Trafic i Opel Vivaro

Opel Vivaro i Reanult Trafic to dwa bliźniacze modele. Oba auta właśniezostały zaprezentowane po raz pierwszy w najnowszym wydaniu.

 

Akcja naprawcza Renault Trafica

Właściciele dostawczych Renault Traficów mogą zostać wezwani doserwisów marki w celu usunięcia fabrycznych usterek w swoich autach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018