Wyszukiwałeś:

Trailhawk

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trailhawk

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Amerykańskie nowości

Marki Jeep oraz Chrysler, znajdujące się pod skrzydłami Chrysler Group,zaczynają pracować na wyższych obrotach przed nadchodzącymi targami wDetroit. Efektem tego są pierwsze, oficjalne szkice samochodów, które już wprzyszłym roku mogą pojawić się na rynku.

 

Największy zlot fanów marki Jeep

Tegoroczna edycja Euro Camp Jeep 2007, największej imprezy zrzeszającej fanówi entuzjastów samochodów marki Jeep przyciągnęła prawie dwa tysiąceodwiedzających. W tym roku impreza odbyła się w malowniczym regionie Rodanu iAlp, w południowej Francji.

 
 

Jeep przedstawił koncepcyjne modele

Jeep zaprezentował sześć specjalnych modeli z okazji pustynnej imprezy MoabEaster Jeep Safari. Poznajcie zatem dzieła stworzone przez Jeepa i firmęMoopar.

 

Jeep Cherokee: Paskuda zza oceanu

W Nowym Jorku już oficjalnie poznaliśmy nową generację Cherokee.Debiutujący w NY model to na razie wersja przygotowana na rynek amerykański.Możecie być jednak pewni, że do Europy trafi z tym samym paskudnym przodem.

 

Jeep Cherokee premierą w Genewie

Nowy Cherokee najpierw debiutował w zeszłym miesiącu w Detroit, a jużniebawem pokazany zostanie Europie na targach motoryzacyjnych w Genewie. CzyStary Kontynent pokocha paskudę rodem zza Oceanu?

 

Nowy Jeep Cherokee debiutuje w Polsce

Cherokee to chyba najczęściej poddawany eksperymentom model amerykańskiejmarki. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej, czwartej generacji."Królik doświadczalny" Jeepa ma tym razem być znówbardziej w europejskim stylu.

 

Jeep Cherokee Limited 2.0 AWD: I am a real American!

Po premierze nowego Cherokee wszystkie komentarze sprowadzały się do jednegosłowa – BRZYDAL! I szczerze przyznajemy, że podzielaliśmy tę opinię.Tylko krowa nie zmienia jednak zdania, a my poznaliśmy ten samochódbliżej i teraz naprzeciw krytyce wyjdziemy z transparentem –„Cherokee to świetny produkt made in USA.”

 

Jeep Renegade debiutuje w Polsce - znamy ceny i silniki

Już w najbliższy poniedziałek ruszy oficjalna sprzedaż Jeepa Renegade napolskim rynku. Cenniki tego "baby Jeepa", bliźniaka Fiata 500X,startują od 69 900 zł.

 

Nowy Jeep Compass - znamy polski cennik

Nowa generacja amerykańskiego SUV-a lada moment trafi salonów. CennikJeepa Compassa zaczyna się od 99 800 zł za wersję z benzynowym silnikiem omocy 140 KM.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018