Wyszukiwałeś:

Trakker

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trakker

Spróbuj też wyszukać: trakker AD 720T50 T

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Iveco dla słowackiej straży

Iveco wygrało, w dwóch etapach przetargu, umowę na dostawę 110pojazdów strażackich na bazie Trakker AT260T45V 6x6 chassis dla strażypożarnej oraz dla jednostek ratunkowych (HaZZ) w Republice Słowackiej

 

Iveco Trakker

 

Ciężka wywrotka do ekstremalnych wyzwań - Iveco Trakker - mojeauto.pl

 

Iveco na rajdzie Dakar 2012

Zgodnie ze swoim powołaniem i naturalną potrzebą współzawodnictwaIveco wraz z FPT Industrial wezmą udział w rajdzie Dakar 2012, najważniejszymrajdzie terenowym świata, który rusza 1 stycznia z Mar della Plata wArgentynie, a kończy w Limie, Peru, w dniu 15 stycznia 2012 roku.

 

Iveco wygrywa Dakar 2012

Pierwsze, drugie i szóste miejsce w klasyfikacji generalnejciezarówek zdobylo Iveco, tym samym zdominowalo 33. rajd Dakar,najwazniejsze na swiecie wydarzenie rajdowe, w którym bierze udzialwiekszosc producentów ciezarówek z Europy i Azji.

 

Iveco Construction Tour 2012

Iveco Construction Tour 2012 to obecnie największy test pojazdów orazmaszyn budowlanych w Polsce. To koncepcja promocji pojazdów budowlanychIveco, która łączy w sobie nie tylko  możliwość obejrzenia iprzetestowania pojazdów budowlanych Iveco i Iveco Astra, alerównież pozwala zapoznać się z bogatą ofertą Partnerów Ivecoz grupy Fiat Industrial (Case New Holand), co czyni owo wydarzenie atrakcyjnymdla każdego, kto w branży budowlanej ma swój udział.

 

Trakker Limited Edition Dakar

 Podczas kwietniowych Międzynarodowych Targów Intermat 2012 wParyżu, poświęconych budownictwu, Iveco zaprezentowała limitowaną seriępojazdu Trakker: Limited Edition Dakar. Pojazd, produkowany w ograniczonejliczbie 502 sztuk, dedykowany jest nadzwyczajnemu sukcesowi osiągniętemuwcześniej w tym roku na rajdzie Dakar 2012 w Ameryce Południowej. 

 

Miki Biasion w Polsce

Już 6 lipca rozpocznie się 8. Międzynarodowy Zlot CiężarowychPojazdów Tuningowanych „Master Truck” w Polskiej Nowej Wsik/Opola. Iveco Poland od lat czynnie uczestniczy w tej imprezie. W  tymroku Iveco Poland przygotowała niezwykłe wydarzenie dla fanówciężkiej motoryzacji. Honorowym gościem Iveco będzie Miki Biasion jeden zezwycięzców 33. rajdu Dakar 2012, który zaprezentuje w akcji IvecoTrakker Evolution II

 

Iveco na IAA

Na 64. międzynarodowej wystawie pojazdów użytkowych (IAA), któraodbędzie się w Hanowerze w dniach 20–27 września 2012 r., Ivecozaprezentuje wiele nowości.

 

Iveco w Hanowerze

Na 64. międzynarodowej wystawie pojazdów użytkowych (IAA), któraodbędzie się w Hanowerze w dniach 20–27 września 2012 r., Ivecozaprezentuje wiele nowości.

 

Nowy Stralis, nowy Trakker

Na 64. Międzynarodowej Wystawie Pojazdów Użytkowych (IAA) w HanowerzeIveco zaprezentował nowe modele ze swojej oferty pojazdów ciężkich:nowego STRALISA i nowego Trakkera.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019