Wyszukiwałeś:

Transit X

Courier X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Transit Courier

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Ford Transit Courier nadciąga z Birmingham

Marka spod znaku niebieskiego owalu zaprezentowała na targach CV Show wBirmingham swoją nową kompaktową półciężarówkę. Nowy Forduzupełnia gamę modelową Transita.

 
 

Ford Transit: Nowa dostawa

Ford zmienił politykę dotyczącą swojego auta dostawczego. Transit niebędzie modelem, który w jednej wersji musi rywalizować z 1- tonowymisamochodami i jednocześnie z 2-tonowymi dostawczakiami. Koniec z jednymmodelem w dwóch segmentach.

 

Transit Connect Międzynarodowym Vanem Roku 2014

Rok po triumfie Transita Custom tym razem tytuł Międzynarodowego Vana Rokutrafił do Transita Connect. Ogłoszenie wyników na najlepsze pojazdydostawcze na europejskim rynku odbyło się wczoraj podczas moskiewskiej wystawysamochodów użytkowych Comtrans.

 

Największy Ford gotowy do pracy

Pomieści jeszcze więcej materiałów i innego towaru, dostępny w wieluróżnych wersjach, w tym 18-miejscowej oraz największej Jumbo. Nowy FordTransit, który dopełnia rodzinę Transita, wjedzie niebawem naeuropejskie drogi i zamierza ostro namieszać w segmencie pełnowymiarowych autdostawczych.

 
 

Ford Transit Courier: Najmniejszy

Ford od ubiegłego roku rozwijał i modernizował swoją flotę pojazdówdostawczych i dziś - po wprowadzeniu na rynek najmniejszego w tej stawceTransita Couriera - ma chyba najbardziej kompleksową ofertę autprzystosowanych do przewozu różnorakiego towaru.

 

Ford Transit: Urodzony dla biznesu

Nowy Transit jest pod każdym względem „naj”. Urósł, stałsię bezpieczniejszy, wytrzymalszy, bardziej ekonomiczny, ma też większąprzestrzeń ładunkową – o pojemności nawet 15,1 metra sześciennego.

 

Hardcore'owy Ford Transit od M-Sport

Dwie brytyjskie firmy postanowiły w sposób wyjątkowy uczcić 50.rocznicę pojawienia się na rynku Forda Transita. Powstał specjalnie zmodyfikowany egzemplarza Transita.

 

Sprzedam: Ford Transit Courier 2017

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
furgon biały diesel 1500 95 136471 39900PLN

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Transit Courier".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019