Wyszukiwałeś:

Transit X

Custom X

. Znaleziono 271 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Transit Custom

Spróbuj też wyszukać: ford transit custom transit custom bateria

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 271 wszystkich):

Transit Custom

Podczas Targów Motoryzacyjnych w Hanowerze Ford zaprezentował zupełnienową linię modeli Transit. Custom jest już dostępny natomiast Transit iTransit Connect będą w sprzedaży pod koniec przyszłego roku.

 

Osobowe busy na bakier z bezpieczeństwem

Niezależna instytucja Euro NCAP tym razem wzięła się za bezpieczeństwo,jakie zapewniają swoim podróżnym oraz pieszym minibusy. Przeprowadzonetesty zderzeniowe wykazały, że poziom bezpieczeństwa tego typu aut jest naniższym poziomie niż typowych aut osobowych. Jedynie Ford Transit Custom zcałej grupy rozbitych modeli zasłużył na maksymalną ocenę pięciugwiazdek.

 

Hamulcowe problemy Forda Transita

Prawie 500 Fordów Transitów, w tym Transitów Custom,będzie musiało się udać do autoryzowanych serwisów Forda. A wszystkoprzez możliwe problemy z hamulcami.

 

Ford Transit: Nowa dostawa

Ford zmienił politykę dotyczącą swojego auta dostawczego. Transit niebędzie modelem, który w jednej wersji musi rywalizować z 1- tonowymisamochodami i jednocześnie z 2-tonowymi dostawczakiami. Koniec z jednymmodelem w dwóch segmentach.

 

Transit Connect Międzynarodowym Vanem Roku 2014

Rok po triumfie Transita Custom tym razem tytuł Międzynarodowego Vana Rokutrafił do Transita Connect. Ogłoszenie wyników na najlepsze pojazdydostawcze na europejskim rynku odbyło się wczoraj podczas moskiewskiej wystawysamochodów użytkowych Comtrans.

 

Transit Custom z podwyższonym dachem

Na europejskim rynku debiutuje Ford Transit Custom w wersji z podwyższonymdachem. Wariant ten oferuje o 20 proc. większy przedział ładunkowy.

 

Ford Tourneo Custom: Transporter na dalekie trasy

Gdybym jakimś cudem został dowódcą JW GROM, to pierwsze, o copoprosiłbym dowództwo, to włączenie do wyposażenia taktycznegonowego Forda Tourneo Custom. Zabierzesz całą drużynę i przetransportujeszją w miejsce akcji. Auto niepozorne, a może uratować świat.

 

Ford Transit: Urodzony dla biznesu

Nowy Transit jest pod każdym względem „naj”. Urósł, stałsię bezpieczniejszy, wytrzymalszy, bardziej ekonomiczny, ma też większąprzestrzeń ładunkową – o pojemności nawet 15,1 metra sześciennego.

 

Nowy Ford Transit Custom już niebawem w salonach

Ford zaprezentował nowe wcielenie modelu Transit Custom. Samochóddostawczy o ładowności jednej tony ma całkowicie nowe wnętrze, jestwydajniejszy, a do tego wygląda atrakcyjnie. Pierwsze egzemplarze trafią doklientów na początku przyszłego roku.

 

Nowy Ford Transit i inne premiery targów IAA w Hanowerze

Podczas targów IAA w Hanowerze Ford zaprezentuje nową gamę modelu Transit – po raz pierwszy w wersji hybrydowej. Co jeszcze zobaczymy na targach?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Transit Custom".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018