Wyszukiwałeś:

Transporter

. Znaleziono 486 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Transporter

Spróbuj też wyszukać: transporter t4 t4 t5 jumper

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 486 wszystkich):

Wszystko o samochodach Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter to jeden z najbardziej popularnych modeli dostawczych na europejskim rynku i jeden z najbardziej znanych Volkswagenów. Transporter produkowany jest od 1950 roku, kiedy to pojawiła się pierwsza generacja auta oznaczone symbolem T1. Kolejne generacje Volkswagena Transportera ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Volkswagen Transporter: dobry bus za nie duże pieniądze...

4.5 Każde auto ma wady i zalety, ale vwtransporter jest wspaniałym sam. dostawczym i rekreacyjnym.Ten samochódnależy do aut prawie bezawaryjnych, a chodzi tu o model z silnikiem 1.9td.Zadziwiająco niedrogi w utrzymaniu chodzi tu o paliwo i o eksploa...

 

VW Transporter Sportline

Dział Volkswagena, zajmujący się budową pojazdów użytkowychzaprezentował usportowioną wersję modelu Transporter. Auto jest napędzanenajmocniejszą jednostką Diesla wykorzystywaną w samochodach dostawczych markiVW.

 

Co czwarty transporter ma ESP

Tylko co czwarty z ogólnej liczby transporterów jakie poruszająsię po europejskich drogach jest wyposażony w system stabilizacji toru jazdyESP. Oznacza to, że segment aut dostawczych znajduje się poniżej średniejwyposażenia dla aut osobowych, który wynosi 40 procent.

 

VW Caddy i Transporter ciągle na czele stawki

W 2005 roku wyjechało z fabryk ponad 85 tys. samochodów dostawczych, oponad 12 proc. więcej niż w roku 2004. Pierwsze miejsce utrzymuje VW Caddy.

 

Scudo i Ducato w czołówce konkursu „KEP – Transporter Roku”

Fiat Professional w wyborach w konkursie do „KEP – TransporterRoku”, czyli najlepszych samochodów dostawczych w branżykuriersko-ekspresowo- pocztowej należy do zwycięskiej czołówki.

 

Volkswagen Transporter: Od ciężarówki po salonkę

Volkswagen ma sposób na tworzenie aut, które przez dekadyznajdowały się, bądź znajdują się na szczytach list popularności i przezwielu są uznawane wręcz za kultowe. Tak było z Garbusem, teraz jest z Golfem,w nieco może mniejszym stopniu również z Passatem. Nie inaczej jest i wświecie pojazdów dostawczych, gdzie zaszczytne pierwsze miejsce od kilkujuż dekad zajmuje Volkswagen Transporter. Do Polski właśnie wjeżdżanajnowsza generacja tego modelu.

 

Volkswagen Transporter jest z nami 65 lat

Choć taki wiek uprawnia każdego Niemca do przejścia na emeryturę, Volkswagen Transporter nie przestaje służyć przedsiębiorcom i rodzinom. W oczekiwaniu na jego szóstą generację przypominamy początki legendy.

 

Volkswagen Transporter T1 powróci w wersji elektrycznej

Kultowy Volkswagen Transporter T1 pojawi się we współczesnej wersji.Auto jest szykowane przez ludzi z Wolfsbruga jako samochód z napędemelektrycznym.

 

Nowy Volkswagen Transporter - lepszy, ładniejszy, tańszy

Volkswagen Transporter jest dla klasy średnich dostawczaków tym, czym Golf w segmencie kompaktów - wzorcem. 65 lat na rynku, 12 milionów sprzedanych sztuk. Szósta generacja z pewnością podtrzyma wybornąpassę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018