Wyszukiwałeś:

Trasa X

Gorna X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Gorna

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Jest zezwolenie na Trasę Górna w Łodzi

Wojewoda Łódzki wydała decyzję zezwalająca na realizację TrasyGórna na odcinku od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Pabianicką doul. Rzgowskiej w Łodzi. Docelowo Trasa Górna zostanie zaliczona dokategorii dróg krajowych i włączona do przebiegu drogi krajowej nr 1.

 

Trasa Górna w Łodzi ? prace ruszają

Na początku stycznia łódzcy drogowcy przekazali wykonawcy częśćterenu pod budowę Trasy Górna. W ramach inwestycji przebudowany zostanieodcinek od skrzyżowania al. Jana Pawła II z ul. Pabianicką, do ulicyRzgowskiej w Łodzi. Docelowo trasa Górna zostanie zaliczona do kategoriidróg krajowych i włączona w przebiegu drogi krajowej nr 1.

 

Powstaje Trasa Górna w Łodzi

Trasa Górna to w ostatnich latach najważniejsza inwestycja drogowa wŁodzi. Będzie to nowa droga łącząca istniejącą Al. Jana Pawła II z ul.Rzgowską, tworząc nowy odcinek drogi krajowej Nr 1. Koszt całej inwestycji to425,2 mln zł. Z uwagi na to, że projekt znalazł się na liścieprojektów kluczowych przyznane zostały na jego realizacje funduszeunijne w wysokości blisko 50 procent wartości inwestycji. Pierwsze samochodypowinny pojechać dwujezdniową Trasą Górna z końcem 2013 roku.Wykonawcą inwestycji jest firma Mosty Łódź.

 

Łódź: Trasa Górna ulży mieszkańcom

U zbiegu ulic Rzgowskiej i Ustronnej, wmurowano akt erekcyjny pod budowęnajwiększej inwestycji drogowej w Łodzi od kilkunastu lat. Trasa Górnapołączy istniejącą Al. Jana Pawła II z ul. Rzgowską, tworząc nowy odcinekdrogi krajowej nr 1 o długości 4,4 km. Droga znacząco skróci przebiegdrogi przez miasto, wyprowadzając dużą część ruchu ciężkichpojazdów z południowej części jego centrum. Pierwsze samochody pojadąnową Trasą Górna na przełomie 2013 i 2014 roku.

 

Prace na Trasie Górna w Łodzi

Od 22 lipca kierowców jadących droga krajowa nr 1 przez Łódź napołudnie czekają utrudnienia. Wykonawca Trasy Górna rozpoczyna prace naskrzyżowaniu ul. Pabianickiej i al. Jana Pawła II. Trasa Górna toobecnie największa realizowana łódzka inwestycja.

 

Powstaje trasa Górna w Łodzi

Dobra pogoda sprzyja budowie trasy Górna w Łodzi. Prace wkroczyły wostatni etap inwestycji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Gorna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019