Wyszukiwałeś:

Trasa X

Kaszubska X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Kaszubska

Spróbuj też wyszukać: trasa kaszubska lębork gdańsk a2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Trasa Lęborska nie wcześniej niż w 2015 r.

Budowa drogi ekspresowej S6 do Trójmiasta rozpocznie się najwcześniej w2013 roku. O tak zwanej Trasie Lęborskiej, która ostatnio zostałaprzemianowana na Trasę Kaszubską, mówi się już od kilku lat. Drogapozwoli na ominięcie Gdyni oraz tzw. Małego Trójmiasta Kaszubskiego dlapodróżujących na trasie Szczecin – Gdańsk.

 

Trasa Kaszubska na południe od Lęborka

GDDKiA zarekomendowała wariant południowy przebiegu Trasy Kaszubskiej czyliekspresowej trasy S6 na odcinku łączącym Lębork z Trójmiastem .Przeciw takiemu wariantowi protestowali mieszkańcy Lęborka.

 

Wątek na forum: W marcu ruszy budowa największego węzła w północnej Polsce

Czyżby już ustalono w którym miejscu Trasa Kaszubska czyli S6 połączy się z obwodnicą Trójmiasta??? A poza tym droga REDAKCJO, bez sensu jest dodawanie do artykułu obrazków, mapek czy zdjęć które są NIECZYTELNE!!! ~Nimrotel

 

S6 - Trasa Kaszubska budzi emocje

Budowa drogi ekspresowej S6 na Pomorzu czyli tzw. Trasy Kaszubskiej budzi wieleemocji. Dla wielu mieszkańców Lęborka i okolic„niewygodnym” wariantem jest południowy przebieg trasy,który jest rekomendowany przez GDDKiA.

 

Wybrzeże czeka na ekspresową szóstkę

W perspektywie najbliższych lat na wybrzeżu ma powstać nowa trasa ekspresowaS6, która połączy Szczecin z aglomeracją Trójmiasta. Realizacja inwestycji zależy jednak od tego, czy zostanie ona ujęta jakozadanie realizacyjne w ostatecznym Programie Budowy Dróg Krajowych nalata 2014-2020, który jest przygotowywany przez resort transportu.

 

Trasa Kaszubska w zgodzie ze środowiskiem

Pod koniec maja została wydana decyzja środowiskowa dla 61-kilometrowegoodcinka drogi ekspresowej między Lęborkiem i Gdynią. Ten fakt umożliwipodjęcie dalszych prac projektowych – sporządzenia koncepcji programowejoraz projektów budowlanego i wykonawczego dla Trasy Kaszubskiej.

 

Ekspresowa szóstka wyzwaniem Wybrzeża

W perspektywie najbliższych lat na Wybrzeżu ma powstać nowa trasa ekspresowaS6, która połączy Szczecin z aglomeracją Trójmiasta. Kierowcy czekają na nią od lat. Nadzieję rodzi fakt, że część inwestycjizostała już ujęta przez resort transportu jako zadanie realizacyjne wProgramie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2020.

 

Wątek na forum: Przetarg na koncepcję Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej

Zawsze uważałem, że dobrych, nowoczesnych dróg u nas nigdy nie ma za wiele i z każdego nowego odcinka należy się cieszyć. Pomimo to jestem zdania, ze obecnie budowa tzw Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej, czyli obwodnicy istniejącej......obwodnicy to poroniony pomysł. Te pieniądze można wydać na ...

 

Za rok koncepcja programowa Trasy Kaszubskiej

Gdański oddział GDDKiA podpisał umowę z firmą Transprojekt Gdański nasporządzenie koncepcji programowej dla drogi S6 na odcinku od Lęborka (wraz zobwodnicą Lęborka) do Obwodnicy Trójmiasta, tzw. Trasy Kaszubskiej.

 

Ruszyły dwa przetargi na Trasę Kaszubską

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła dwa przetargiograniczone na projekt i budowę ostatniego fragmentu drogi ekspresowej S6. Dorealizacji będzie odcinek od Lęborka do Gdyni. Cała trasa została podzielonana dwa przetargi po dwa zadania w każdym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Kaszubska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019