Wyszukiwałeś:

Trasa X

Nowohucka X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Nowohucka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Oprotestowana Trasa Łagiewnicka w Krakowie

Mieszkańcy Borku Fałęckiego w Krakowie protestują przeciwko budowie TrasyŁagiewnickiej. Sześciopasmowa trasa to część południowo-zachodniegoodcinka III obwodnicy Krakowa.

 

Kraków: O krok bliżej do obwodnicy

Władze Krakowa podjęły kolejne działania mające na celu przyspieszeniebudowy wschodniej obwodnicy miasta, drogi ekspresowej S7. Miasto przekazałoinwestorowi, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad kolejnenieruchomości pod budowę trasy.

 

Kraków: Miasto przekazuje grunty pod S7

Władze Krakowa dążą do przyspieszenia budowy wschodniej obwodnicy miasta,która znajdzie się w ciągu drogi ekspresowej S7. W tym celu już po razkolejny Prezydent miasta przekazał na rzecz Skarbu Państwa grunty podplanowaną trasę szybkiego ruchu.

 

Kraków: Jest decyzja dla S7

Małopolski Urząd Wojewódzki poinformował o wydaniu decyzjilokalizacyjnej dla kolejnego fragmentu drogi ekspresowej S7 w Krakowie. 4,4 kmodcinek od węzła Rybitwy do węzła Igołomska stanowi drugą częśćwschodniej obwodnicy miasta.

 

Kraków: S7 za dwa lata?

Pierwszy odcinek wschodniej obwodnicy Krakowa w ciągu drogi ekspresowe S7 jestjuż w budowie, w najbliższym czasie powinien zostać ogłoszony przetarg nabudowę kolejnego. Według zapowiedzi prezydenta Krakowa, cała trasa powinnabyć gotowa w 2010 roku.

 

Firmy z Europy i Azji chcą budować wschodnią obwodnicę Krakowa

Hiszpanie, Chińczycy, Grecy, Chorwaci, Austriacy, Portugalczycy, Czesi, Niemcy,Turcy, Włosi i Polacy chcą budować Trasę Nowohucką czyli wschodniąobwodnicę Krakowa. W sumie do pierwszego etapu przetargu na budowę kolejnegoodcinka drogi ekspresowej S7 w Krakowie (od węzła Rybitwy do węzłaIgołomska wraz z mostem przez Wisłę) zgłosiło się 15 firm ikonsorcjów z 11 krajów.

 

Trasa Nowohucka z protestem

14 podmiotów zakwalifikowało się do kolejnego etapu przetargudotyczącego budowy kolejnego odcinka drogi ekspresowej na terenie Krakowa - odwęzła "Rybitwy" do węzła "Igołomska".  Jedyneodrzucone polsko-tureckie konsorcjum złożyło protest. Trasa Nowohucka będzierównocześnie stanowić wschodnią obwodnicę miasta. Wartośćinwestycji szacuje się na ponad 850 mln zł.

 

Ekspresowa S7 w Krakowie prawie gotowa

Droga ekspresowa S7 pomiędzy węzłami Bieżanów i Rybitwy na tereniemiasta Krakowa jest prawie gotowa. Zakończyły się prace zasadnicze, teraztrwają prace wykończeniowe i rozpoczynają się odbiory techniczne.Spodziewamy się, że droga zostanie udostępniona dla ruchu około połowylistopada – informuje GDDKiA oddział w Krakowie. Budowa kosztowałaprawie 200 mln zł i trwała prawie 2 lata.

 

Krakowski odcinek S7 już dla kierowców

Oddano do użytku nowo wybudowaną drogę ekspresową S7 na terenie miastaKrakowa pomiędzy węzłem Bieżanów a ulicą Christo Botewa. Zostaławybudowana po śladzie zarezerwowanym w planach miasta pod Trasę Nowohucką.Koszt budowy to 200 mln zł. Nowa droga stanowi fragment wschodniej obwodnicymiasta. Jej budowa przyczyni się do odciążenia miejskiego układu drogowegood samochodów jadących od strony Katowic, Zakopanego i Tarnowa doprzemysłowej strefy miasta zlokalizowanej na Rybitwach.

 

Zielona fala w Krakowie

W ostatnim tygodniu września zakończyły się prace przy uruchomieniukoordynacji sygnalizacji świetlnych w ciągu ulicy Nowohuckiej w Krakowie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Nowohucka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019