Wyszukiwałeś:

Trasa X

Siekierkowska X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Siekierkowska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Wątek na forum: Warszawskie wiadukty na finiszu

Byłem miesiac temu w Wawie, i powiem ze te estakady robią naprawde wrażenie, wreszcie jakieś pozadne i nowoczesne inwestycje a nie ciagle światła lub ronda..:| powodzonka wszystkim i szerokosci. ~CBradiowiec

 

Wątek na forum: Nowe wiadukty w Warszawie

Nareszcie otworzyli. Najpierw Trasa Siekierkowska do Płowieckiej miała byc gotowa w 2004 roku. Potem terminy się przedłużały... Rok temu zapewniano, że wiadukty otworzą na pewno w połowie maja 2007 r. W zimie trąbiono, że dzięki dodatniej temperaturze prace idą pełną parą i oddadzą wiaduk...

 

Wątek na forum: Warszawa: Jeszcze wiele do zrobienia przed Euro 2012

Fajny tytuł artykułu :) jakby nagle zauważyli, że "cholerka nic nie zrobiliśmy!". Co roku widzę takie artykuły, że "Jeszcze dużo do zrobienia", "Lista napięta jak baranie jajo", "Chcemy budować, a tu rączek do roboty nie ma nagle". Podajcie listę tego co zr...

 

Trasa Siekierkowska - kolejny etap

Rusza budowa kolejnego odcinka Trasy Siekierkowskiej! 25 maja został podpisanykontrakt pomiędzy Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie a firmą BudimexDromex S.A. Kontrakt przewiduje budowę odcinka o długości prawie 2,5 kmmiędzy ulicą Bora Komorowskiego i Płowiecką.

 

Trasa Siekierkowska

Z początkiem października Warszawa złożyła wniosek o dofinansowanie ześrodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego projektu "BudowaTrasy Siekierkowskiej odcinek IIB od węzła Bora Komorowskiego do ulicyPłowieckiej".

 

Rewolucja w ruchu drogowym stolicy

Na przełomie roku Zarząd Dróg Miejskich w uzgodnieniu z Inżynierem Ruchum.st. Warszawy planuje wprowadzenie rewolucyjnych zmian w organizacji ruchu,dzięki którym poprawi się codzienny dojazd do centrum stolicy dla setektysięcy mieszkańców Warszawy i stołecznej aglomeracji.

 

Bliżej Mostu Północnego

Instytut Badawczy Dróg i Mostów wykona dla ZDM program funkcjonalno-użytkowyTrasy Mostu Północnego. 13 czerwca podpisano umowę w tej sprawie. Jest tojednak mały krok naprzód w historii tego strategicznego projektu, któregobudowa miała ruszyć w tym roku.

 

Wojsko pomoże przy Trasie Toruńskiej

Warszawski ZDM podpisał umowę z 2 Pułkiem Komunikacyjnym Wojska Polskiego zInowrocławia, który z elementów mostu Syreny wybuduje wiadukt tymczasowy naczas remontu wiaduktów Trasy Toruńskiej.

 

Dodatkowe 77 mln zł na Trasę Siekierkowską

Ponad 77 mln zł z funduszy z Unii Europejskiej zasili budowę TrasySiekierkowskiej w Warszawie. Cały odcinek będzie kosztował blisko 257milionów złotych. Planowane jest, że cała Trasa Siekierkowska zostanieoddana do użytku cztery lata

 

Nowe wiadukty w Warszawie

W Warszawie przybyło kierowcom nowych wiaduktów. Teraz można szybciejdostać się z Powiśla do centrum, z kolei na Trasie Siekierkowskiej zostałuruchomiony największy węzeł drogowy w Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Siekierkowska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021