Wyszukiwałeś:

Trasa X

Slowackiego X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Slowackiego

Spróbuj też wyszukać: trasa słowackiego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Skąd pieniądze na Trasę Słowackiego?

Władze województwa pomorskiego zabiegają w ministerstwie rozwojuregionalnego (MRR) o to by projekt Budowy Trasy Słowackiego finansowany był wramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Trasa miałabypołączyć Port Lotniczy Gdańsk i Obwodnicę Zachodnią S-6 ze stadionem BalicArena.

 

Gdańsk: Kolejny krok w stronę Tras Słowackiego i Sucharskiego

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku wydała decyzje środowiskowedla Trasy Słowackiego i Trasy Sucharskiego. Zgoda wydana przez RDOŚ oznacza,że nie ma przeciwwskazań dla prowadzenia kolejnych etapów obuinwestycji. Teraz spółka Gdańskie Inwestycje Komunalne Euro 2012złoży wniosek do Wojewody Pomorskiego o zezwolenie na realizację inwestycjidrogowych.

 

Wątek na forum: Gdańsk: Kolejny krok w stronę Tras Słowackiego i Sucharskiego

Jak zwykle urzędnicza nieudolność i kilkuletni poślizg... Co za kraj... ~obserwator

 

Gdańsk: Trasa Słowackiego w blokach startowych

Żadne odwołanie nie wpłynęło do przetargu na budowę Trasy Słowackiego wGdańsku. Oznacza to, że prace na budowie ruszą pełną parą w przeciągunajbliższego miesiąca.

 

Kolejny etap Trasy Słowackiego za 135 mln zł

Blisko 135 mln zł wyniesie budowa III etapu Trasy Słowackiego . Wykonawcąprac jest firma BUDIMEX SA. Prace powinny ruszyć jeszcze w sierpniu. Firma nabudowę 2,2 km odcinka ma 16 miesięcy. Tak więc ta część inwestycji niezakończy się przed EURO 2012. Przejezdna ma być jedna jezdnia tak byskomunikować lotnisko ze stadionem PGE Arena.

 

Trasa Słowackiego rośnie

W ostatni weekend rozpoczęło się montowanie pierwszej sekcji estakady nad Al.Grunwaldzką, która będzie częścią nowobudowanej Trasy Słowackiego wGdańsku.

 

Lotniskowy odcinek Trasy Słowackiego planowo

Budowa I odcinka - niespełna 3 kilometrowego odcinka Trasy Słowackiego dobiegakońca. Trwają właśnie ostatnie odbiory techniczne. Dwujezdniową, w dodatkudwupasmową ulicą pojedziemy od lotniska do ul. Spadochroniarzy. Trasapowstała w ciągu zaledwie ośmiu miesięcy.

 

Rusza budowa tunelu pod Trasą Słowackiego

Rozpoczyna się montaż tunelu dla pieszych pod Trasą Słowackiego w Gdańsku.Połączy on ulicę Uczniowską ze stadionem  PGE Arena Gdańsk.

 

Nowym tunelem na PGE Arena

Choć na dokończenie budowy Trasy Słowackiego Budimex ma czas do grudnia 2012roku, to już 30 maja uzyskał pozwolenie na użytkowanie przejścia dlapieszych pod Trasą Słowackiego. Dzięki temu podczas Euro kibice będą mogliprzejść tunelem łączącym ulicę Uczniowską ze stadionem PGE Arena.

 

Tunel pod Martwą Wisłą wydrążony

Maszyna drążąca "Damroka" zakończyła wiercenie tunelu pod MartwąWisłą. Tym samym zakończył się najważniejszy etap budowy TrasySłowackiego w Gdańsku, która połączy Port Lotniczy z Portem Morskim.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Slowackiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019