Wyszukiwałeś:

Traveller

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Traveller

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Wątek na forum: Zapowiedź nowego MINI

nieeee, tylko nie mini kombi, teraz tylko czekac na vana i Suva mini ~niezadowolony

 

MINI Traveller: Rajdowy kompan

Po prezentacjach we Frankfurcie, Tokio i Detroit MINI przedstawi nowąkoncepcję swojego modelu Traveller także na Salonie Samochodowym w Genewie.Tym razem studyjna wersja auta przedstawia MINI jako wyśmienitego kompanarajdowego.

 

Kłopotliwy podróżnik

Czyżby nowy pomysł producenta samochodów MINI wprowadzał go w coraz togłębsze kłopoty? Macierzysty koncern BMW może nie uzyskać pozwolenia nanazwanie modelu MINI Traveller, gdyż nazwa ta nie jest własnością firmy.

 

Świeże MINI

Już tej jesieni zadebiutuje na rynku nowa generacja małych samochodówprodukowanych przez BMW. Do zestawienia modeli marki MINI dołączy takżeoczekiwany od dawna Traveller, a w wyglądzie reszty zajdzie kilka kosmetycznychzmian.

 

Piąte urodziny MINI

W tym tygodniu minie piąta rocznica wprowadzenia na rynek samochodów markiMINI. Dokładnie 7 lipca 2001 roku na rynku motoryzacyjnym zadebiutował nowypoziom jakości małych samochodów, który okazał się być globalnymsukcesem.

 

Zapowiedź nowego MINI

Dla osób zainteresowanych losami studium koncepcyjnego o nazwie MINI Travellermamy dobrą i złą wiadomość. Pierwsza mówi o tym, że władze koncernupotwierdziły informację, że samochód wejdzie do produkcji. Natomiast drugainformuje o tym, że na nowy model trzeba będzie poczekać jeszcze parę lat.

 

MINI "Clubman" już w kwietniu!

Zaskakujące informacje docierają z obozu BMW, właściciela brytyjskiej markiMINI. Jak donosi branżowa gazeta "Automobilwoche" szefostwo niemieckiegokoncernu zdecydowało się znacznie przybliżyć termin wprowadzenia dosprzedaży przedłużonej wersji MINI zaprojektowanej na bazie koncepcyjnegomodelu "Traveller".

 

A jednak Clubman!

Trwające właśnie międzynarodowe targi motoryzacyjne w Genewie były okazjądla BMW, pod którego skrzydłami znajduje się obecnie marka MINI, abyobwieścić bliskie nadejście na rynek jednego z bardziej oczekiwanych modeli.Chodzi tutaj o kontynuację legendarnego modelu Traveller, który otrzyma terazoficjalną nazwę Clubman.

 

Na celowniku: MINI Crossman

Piąty model kultowej marki MINI już znajduje się w zaawansowanej fazietestów. Potwierdzają to szpiegowskie zdjęcia Crossmana, który narynku pojawi się w 2010 roku.

 

Zarys nowego MINI

Zagraniczni reporterzy przyłapali podczas testów w Kalifornii nowe MINI.Wersja Countryman będzie mocno się różnić od studium koncepcyjnegoCrossman, które zostało zaprezentowane w zeszłym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018