Wyszukiwałeś:

Trax

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trax

Spróbuj też wyszukać: bartkiewicz Mitsubishi Space Star chevrolet traxx

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Krasnale Chevroleta

W Stanach Zjednoczonych popularność małych samochodów ciągle wzrasta. Podużych sukcesach MINI, należącej do Toyoty marki Scion i pojawieniu sięwkrótce na rynku małych Smartów, również rodzimy Chevrolet planuje dodaćdo mini-koszyka swoje trzy grosze, a właściwie trzy modele.

 

Beat, Groove, Trax

Kilka dni temu informowaliśmy o planach Chevroleta przewidujących produkcjętrzech nowych modeli z segmentu aut mini. Teraz amerykańska marka będącaczęścią koncernu General Motors przedstawia pierwsze informacje i zdjęciakażdego z trzech maluchów: Beat, Groove i Trax.

 

Nowy SUV od Chevroleta

Chevrolet przedstawił zdjęcie nowego modelu, który zadebiutuje podczas wrześniowych targów motoryzacyjnych w Paryżu. Przed Wami ChevroletTrax.

 

Chevrolet Trax

 

Zaprezentowany po raz pierwszy na targach w Paryżu Chevrolet Trax jest przedstawicielem niezwykle popularnego segmentu kompaktowych SUV-ów

 

Chevrolety z funkcją Siri

Chevrolet będzie jednym z pierwszych producentów samochodów,który będzie umożliwiał użytkownikom iPhone'ów integrację zfunkcją Siri Eyes Free.

 

Chevrolet Trax dostępny już nad Wisłą

Klienci, którzy z niecierpliwością czekali na debiut Chevroleta Traxa,mogą już składać w salonach zamówienia na ten model. Pierwszeegzemplarze do salonów trafią w czerwcu.

 
 

Najnowsze testy Euro NCAP

Organizacja Euro NCAP przedstawiła najnowsze testy zderzeniowe. W majupróbom poddane zostały: Chevrolet Trax, Dacia Sandero, Nissan Evaliaoraz Renault Captur.

 

Autobest 2014 - pierwsze rozstrzygnięcia

Coraz bliżej rozstrzygnięcia jednego z najważniejszych plebiscytów naeuropejskim rynku motoryzacyjnym. W wąskim gronie finalistów w wyściguo miano Autobest 2014 znalazły się Chevrolet Trax, Hyundai i10, MitsubishiSpace Star, Nissan Note oraz Peugeot 2008.

 

Chevrolet Trax: Solidny średniak

Moda na miejskie SUV'y dyktuje własne warunki. Za dobrze wyposażenego Chevroleta Traxa musisz zapłacić około 70 000 zł. Nie jest to mała kwota,zwłaszcza za samochód, który bazuje na Oplu Corsa. Jednak jeśli spojrzysz na oferty konkurencji, cena modelu Chevroleta jest zachęcająca.Pytanie tylko, czy tańszy nie oznacza gorszy

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019