Wyszukiwałeś:

Trekking

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trekking

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Fiat Qubo z systemem Traction+

W polskich salonach Fiata pojawił się Fiat Qubo Trekking, czyli specjalnawersja tego modelu przeznaczona dla osób, które poszukują autawielofunkcyjnego, o niewielkich rozmiarach i wszechstronnego.

 

Cztery nowe wersje Fiata Pandy

Fiat na polski rynek wprowadza cztery nowe wersje Pandy: 4x4, Trekking, NaturalPower oraz EasyPower. Wszystkie cztery wersje rozszerzają i uatrakcyjniajągamę modelową Pandy nad Wisłą.

 
 
 
 

Polska premiera: Fiat 500L Trekking

Po prezentacji 500L Trekking zadałem sobie jedno bardzo proste pytanie. Zjednej strony jestem w stanie zrozumieć włoski koncern, że dopiero terazpokazuje tę wersję „pięćsetki”, z drugiej zaś cały czas wgłowie powtarzam sobie pytanie: Fiat, dlaczego dopiero teraz?

 

Fiat-Chrysler w Tour de Pologne

50 samochodów Grupy Fiat-Chrysler będzie wspomagać tegoroczną edycjęwyścigu Tour de Pologne, który startuje już 3 sierpnia. Oficjalnymautem wyścigu jest Fiat 500L Trekking, który jednocześnie będziegłówną nagrodą dla zwycięzcy.

 

Nowa zapowiedź Fiata 500X

Już za kilka dni w Paryżu poznamy nowego członka rodziny 500. Dziś możemyzobaczyć kolejną zapowiedź auta bazującego na Jeepie Renegade iprodukowanego na tej samej taśmie co amerykański mały SUV.

 

Długodystansowy Fiat 500L Trekking (test video)

Mała "pięćsetka" w wydłużonej wersji L oraz w wariancie Trekking,czyli z kilkoma patentami, które pozwolą czasami bezkarnie opuścićutwardzone nawierzchnie, właśnie kończy test na dystansie 50 tys. km. Nimjednak dojechała do mety, zdążyła wystąpić jeszcze w teście video.

 

Test długodystansowy: Fiat 500L Trekking

 

Tym razem sprawdziliśmy, korzystając z pomocy zaprzyjaźnionej redakcji magazynu auto motor i sport, Fiata 500L Trekking, który właśnie jest na ostatnich metrach długodystansowego testu, liczącego 50 tys. kilometrów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019