Wyszukiwałeś:

Tribeca

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tribeca

Spróbuj też wyszukać: subaru tribeca

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Wszystko o samochodach Subaru Tribeca

Premiera Subaru B9 Tribeca odbyła się w 2005 roku, na rynku amerykańskim. Jest on pierwszym przedstawicielem segmentu samochodów sportowo-rekreacyjnych japońskiej marki. Jego debiut na Starym Kontynencie miał miejsce dopiero w roku 2006 podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Genewie. S...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Subaru - zdjęcia produkcyjnego B9X Tribeca

Już są dostępne zdjęcia produkcyjnej wersji nowego SUV-a Subaru nazwanegoB9X Tribeca, który zadebiutuje na styczniowej wystawie w Detroit.

 

Subaru B9 Tribeca: "Esjuvii" od Subaru

Choć Subaru B9 Tribeca w Polsce dostępne będzie najwcześniej w październikuprzyszłego roku, wysłannik mojeauto.pl miał możliwość pojeżdżenia tymmodelem, który oferowany już jest na rynku amerykańskim.

 

B9 Tribeca zmierza ku Europie

Subaru B9 Tribeca, SUV będący już od roku w sprzedaży na amerykańskimrynku, na jesieni pojawi się także i w Europie. A już za trzy tygodnie,podczas 76. wystawy samochodowej w Genewie odbędzie się jego europejskapremiera.

 

Subaru B9 Tribeca bezpieczne

W testach zderzeniowych NHTSA (America's National Highway Traffic SafetyAdministration) nowy SUV Subaru, model B9 Tribeca otrzymał maksymalnewyróżnienie pięciu gwiazdek. Test dotyczył kolizji frontalnych i bocznych.

 

Subaru Tribeca po operacji plastycznej

Jeszcze do niedawna Tribeca była częstym obiektem drwin oraz ciętychdowcipów. A to wszystko z powodu swego egotycznego wyglądu, do jakiego niebyli przyzwyczajeni europejscy nabywcy. Pomimo tego, auto znalazło pewnąrzeszę fanów. Teraz, dzięki "nowej twarzy" zamierza ponownie wejść zeszturmem na rynek.

 
 
 
 

Subaru Tribeca: Kosmos!!!

5 "Przerobiłem" ze 22 auta z segmentu B i C.To jest po prostu dyskwalifikacja. No ale cena też inna. Chociaż porównująckonkurencję, to Tribeca i tak wypada najlepiej cenowo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019