Wyszukiwałeś:

Triton

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Triton

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Nowy L200

Dostępny również na naszym rynku pick-up Mitsubishi L200 doczekał sięnastępcy. Japoński koncern zaprezentował drugą wersję popularnejpółciężarówki produkowanej w Tajlandii.

 

Eksport Tritona rozpoczęty

Mitsubishi Motors Corp. rozpoczęła eksport do ponad 140 rynków na całymświecie nowego pickupa Triton produkowanego w fabryce koncernu w Tajlandii.

 

Milionowy L200

Zakłady Mitsubishi w Tajlandii przekroczyły granicę miliona wyeksportowanychpickupów. Jest to skumulowany wynik liczony od modelu pierwszejgeneracji.

 

Mitsubishi L200 nagrodzone

Pickup Mitsubishi L200 (sprzedawany w Australii pod nazwą Triton) otrzymał odmagazynu "4x4 Australia" tytuł Najlepszego Samochodu Użytkowego 2009roku (2009 Ute of the Year).

 

L200 zdobywa Australię

Pickup Mitsubishi L200 (w Australii pod nazwą Triton) zwyciężył w rankinguaustralijskiego magazynu "Overlander" na najlepszy pojazd z napędem4x4 w 2009 r. Podczas konkursowych testów jury złożone z najbardziejdoświadczonych specjalistów porównywało zwycięski off-roadowymodel Mitsubishi L200 z najlepszymi nowymi i udoskonalonymi pojazdami 4x4 z 2009roku, m.in. z nową Toyotą Prado oraz Land Roverem Discovery 4 Wagon.

 
 

Mitsubishi Triton/L200

 

Mitsubishi Triton to piąta generacja pickupa tej firmy. W polsce znamy go pod nazwą L200 i jest jednym z najchętniej kupowanych samochodów swojej klasy w naszym kraju.

 

Pickup Mitsubishi L200 w sprzedaży jesienią

9 lat na rynku i 1 300 000 sprzedanych egzemplarzy - czwarta generacja Mitsubishi L200 zrobiła swoje. Niebawem do boju o klienta ruszy piąte wcielenie japońskiego pickupa. Europejska prezentacja nastąpi 3 marca, natargach motoryzacyjnych w Genewie.

 

Pickup Fiata od Mitsubishi

Fiat Chrysler Automobiles i Mitsubishi Motors dogadują już ostatnie szczegóły kooperacji. Dzięki niej Fiat będzie sprzedawał w Europie swojego pickupa.

 

Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze

Mitsubishi jest kolejnym producentem, który bardzo poważnie przymierzasię do wprowadzenia samochodu elektrycznego na rynek. Tym razem będzie toprzedstawiciel z segmentu SUV. Auto zaoferuje zasięg około 400 km.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019