Wyszukiwałeś:

Trixx

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trixx

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Opel Trixx i GM nagrodzone

Prestiżowy brytyjski tygodnik "Autocar" odznaczył studyjny modelOpel Trixx nagrodą na najlepsze auto w kategorii pojazdów koncepcyjnych.

 

Nawet cztery nowe Ople

Wprawdzie wyniki finansowe koncernu General Motors są znacznie poniżejoczekiwań, to jednak nie wpływa to ujemnie na rozwój gamy modelowejnajwiększej europejskiej marki koncernu.

 

Nowy, pięciodrzwiowy Opel Corsa

Młoda generacja Opli właśnie wzbogaciła się o nowy model - pięciodrzwiowąCorsę. Zgodnie z realizowaną przez Opla w modelach Astra i Astra GTCfilozofią, różni się ona od wersji trzydrzwiowej.

 

Mały Opel z Polski?

Być może od 2010 roku z polskich linii montażowych zjeżdżać będzie nowymodel niemieckiej marki, który według założeń koncernu ma reprezentowaćsegment o jeden stopień niższy od debiutującej właśnie w Europie, Corsy.Według wstępnych informacji auto zastąpi inny model General Motors,Chevroleta Matiz.

 

GM rezygnuje z segmentu supermini

General Motors nie zamierza rywalizować z zapowiadanymi modelami Toyoty czyVolkswagena w segmencie bardzo małych miejskich aut.

 
 

Będzie mini Opla

To już pewne. Przedstawiciele Opla zapowiedzieli, iż w 2013 roku w oferciefirmy pojawi się nowy i zarazem najmniejszy w stawce model. Tym samym Opelzacznie rywalizować w coraz szybciej rozwijającym się segmencie A, wktórym wielu producentów ma już swoich przedstawicieli.

 

Nowe i drogie autko Opla

Opel ogłosił, że jego nowe miejskie auto będzie się plasowało w segmenciepremium tej klasy i będzie nawet droższe niż Corsa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018