Wyszukiwałeś:

Trnava

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trnava

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

AutoSlovakia 2006

16 maja 2006 r. po raz trzeci odbędzie się w Bratysławie konferencjaAutoSlovakia. W ciągu kilku ostatnich lat, dzięki poważnym inwestycjom (VWSlovakia, KIA Motors Slovakia, PSA Trnava, GETRAG Ford). Słowacja stała siępoważnym "graczem" w europejskim przemyśle motoryzacyjnym.

 

AutoEvent 2006

W dniach 10 i 11 maja br, w Poznaniu po raz drugi odbędzie się konferencjaAutoEvent, doroczna konferencja przemysłu motoryzacyjnego w Polsce.Uczestnictwo w konferencji organizowanej przez Polską Izbę Motoryzacjipotwierdziło już ponad 60 przedstawicieli branży z kraju i zagranicy.

 

Atrakcyjna Słowacja

Nasi południowi sąsiedzi mogą w niedługim czasie podjąć próbęzdominowania europejskiej motoryzacji pod względem produkcji samochodów. Jużw bliskiej przyszłości, może być tam produkowanych najwięcej samochodów nagłowę mieszkańca niż gdziekolwiek na Starym Kontynencie.

 

Doroczna konferencja branży motoryzacyjnej - Auto Event 2006

II doroczna konferencja Auto Event 2006 już za nami. Konferencja zrzeszającaprzedsiębiorców sektora motoryzacyjnego jest jedną z największych jakieodbywają się w Polsce.

 

Peugeot zmniejsza produkcję 207

Producent samochodów marki Peugeot zamierza zredukować produkcję swojegokompaktowego modelu 207, który montowany jest w fabryce umiejscowionej wPoissy. Powodem nie jest jednak słaba sprzedaż modelu.

 

Słowacka fabryka PSA ruszyła

Działalność nowoczesnej fabryki należącej do koncernu PSA Peugeot Citroenzostała właśnie zainaugurowana. W ceremonii uczestniczył Prezes Peugeot SA,Thierry Peugeot, dyrektor wykonawczy koncernu, premier Słowacji Robert Ficooraz szef fabryki Stefan Bosnak.

 

AutoEvent 2008

W dniach 18-20 czerwca 2008 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycjadorocznej konferencji przemysłu motoryzacyjnego w Polsce AutoEvent,której organizatorem jest Polska Izba Motoryzacji. Jest to obecnienajwiększa konferencja dotycząca tej gałęzi przemysłu w Polsce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021