Wyszukiwałeś:

Truck

. Znaleziono 418 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Truck

Spróbuj też wyszukać: polonez

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 418 wszystkich):

UNI-TRUCK współpracuje ze szkołami samochodowymi

UNI-TRUCK – największa autoryzowana sieć dealerska marki IVECO oraz FIATPROFESSIONAL w Polsce wspólpracuje owocnie ze szkołami kształcącymispecjalistów samochodowych. Uczniowie w Warszawie i Wrocławiu mogąszkolić się w warsztatach UNI-TRUCK. Firma przkazuje także do szkółnajnowsze podzespoły.

 

MAN Truck & Bus Center Gdańsk otwarty

MAN Truck & Bus Center Gdańsk to nowoczesny i spełniający najwyższeeuropejskie standardy obiekt. Oddano go do użytku zaledwie rok od momentuwmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję. Tym samym koncern MANudowadnia, że mimo trudnej sytuacji gospodarczej spowodowanej kryzysemfinansowym, konsekwentnie realizuje swoją strategie wzrostu oraz rozwoju sieciserwisowej w Polsce.

 

MAN Truck & Bus - Od wizji do rzeczywistości

Na wystawie Challenge Bibendum 2011 w Berlinie, MAN Truck & Bus zaprezentujepojazdy użytkowe, będące na etapie prac badawczo-rozwojowych oraz produkowaneseryjnie, które pozwalają na zapewnienie efektywnego transportu dzisiaji w przyszłości.

 

Master Truck z Continentalem

Wymiana kół na czas, przeciąganie radiowozu, jazda do celu, ciężarowepuzzle czy piknik lotniczy - to tylko niektóre z atrakcji, któreczekają na uczestników VII edycji Master Truck. Impreza, naktórą co roku zjeżdżają najpiękniejsze ciężarówki Europy,obędzie się w dniach 15-17 lipca na lotnisku Polska Nowa Wieś koło Opola.Sponsorem międzynarodowego zlotu jest firma Continental.

 

MAN Truck & Bus zwiększa efektywność transportu

MAN Truck & Bus konsekwentnie rozszerza swoją ofertę pakietówwyposażenia pojazdów, zwiększających efektywność transportu - teraz,w formie elastycznych pakietów EfficientLine, oferuje wyposażeniezwiększające efektywność, dzięki czemu także inne typy pojazdówciężarowych mogą przynosić zyski w postaci mniejszego zużycia paliwa imniejszej emisji CO2.

 

MAN Truck & Bus na targach Busworld

Pod hasłem The Way People Travel , czyli Jak podróżują ludzie, MANTruck & Bus prezentuje na targach w belgijskim Kortrijk nowości obydwumarek autobusowych MAN i NEOPLAN. Targi odbędą się w dniach od 21 do 26października.

 

MAN Truck & Bus na targach Busworld 2011

Na targach Busworld 2011 w Kortrijk firma MAN Truck & Bus przedstawia swoimklientom całą gamę przyjaznych dla środowiska technologii przeznaczonych dlaautobusów miejskich. Wszystkie mają jedną wspólną cechę:oferują szczególnie niskie emisje spalin przy wysokiej ekonomiczności ibazują na podstawowych komponentach, które sprawdzają się od lat wsilnikach MAN.

 

Trwa budowa kolejnego MAN Truck & Bus Center

W połowie czerwca odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnegopod budowę nowego MAN Truck & Bus Center Radzymin. W uroczystości wzięliudział Piotr Stański, dyrektor ds. operacyjnych w MAN Truck & Bus Polska,przedstawiciele władz lokalnych, przedstawiciele instytucji takich jak AmbasadaNiemiec w Warszawie, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo – Handlowa, PZPM,ZMPD, partnerzy biznesowi inwestycji oraz przedstawiciele mediów.

 

MAN Truck & Bus Supplier Award 2011

Na uroczystości z okazji przyznania przez firmę MAN Truck & Bus tytułu„MAN Truck & Bus Supplier Award 2011“ w czerwcu 2012 roku zawyjątkowe usługi wyróżnionych zostało dziesięciu dostawców.Firma MAN współpracuje w sumie z ponad 1200 dostawcami, którymzawdzięcza efektywność i niezawodność pojazdów ciężarowych,autobusów i silników marki MAN

 

Zmiany personalne w MAN Truck&Bus

Z dniem 31 stycznia 2013 roku dr Frank Hiller, członek zarządu MAN Truck &Bus AG, odpowiedzialny za Sprzedaż, Serwis oraz Marketing przestaje pełnićtę funkcję. Jego następca zostanie wybrany przez Radę Nadzorcząspółki w najbliższym czasie. Zmiany personalne nastąpiłyrównież w zarządzie MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018