Wyszukiwałeś:

Tuatara

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tuatara

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Rekordowy samochód od Shelby Supercars

Firma Shelby Supercars znów zamierza zaskoczyć cały świat swoim nowymmodelem. Tym razem będzie on pretendował do tytułu najszybszego autaprodukowanego na świecie.

 

Dom dla SSC Tuatara

Shelby Supercars planuje wybudować w West Richland, w stanie Waszyngton na 27000 m2 fabrykę, w której będzie powstawał najnowszy samochód,Tuatara. Dla firmy niema lepszego miejsca do budowy auta, niż siedziba firmy.To tu właśnie Ultimate Aero ustanowił światowy rekord prędkości w 2007roku.

 
 

Shelby: O dwie marki za dużo

Mówiąc o marce Shelby to większość z Was skojarzy ją z Fordem iCarolem Shelbym, byłym kierowcą wyścigowym i twórcą ekstremalnychMustangów z logo Cobry na masce. Jednak jest jeszcze jeden człowiek otakim samym nazwisku, to Jerod Shelby, twórca Shelby SuperCars,który zdecydował zmienić nazwę swojej firmy.

 

Saleen chcę na nowo stworzyć super auto

Steve Saleen to postać w świecie motoryzacji, która wiele namieszała. Wszystko za sprawą tuningowanych Fordów Mustangów. Saleen znanyjest również dzięki stworzeniu superauta Saleen S7. Teraz Steveplanuje stworzyć jego następcę.

 

SSC Ultimate Aero XT na zakończenie produkcji

Aby uczcić zakończenie produkcji auta, które pobiło rekord prędkościi zdetronizowało Bugatti Veyron, firma Shelby Super Cars zbuduje specjalną,limitowaną wersję modelu Ultimate Aero.

 

Bugatti Veyron pozbawione oficjalnego rekordu

Bugatti oszukiwało. Tak w skrócie można skomentować decyzję KsięgiRekordów Guinnessa, która pozbawiła Bugatti Veyron Super Sporttytułu najszybszego seryjnego samochodu na ziemi.

 

Nowe dziecko Shelby SuperCars coraz bliżej

Gdzieś w zakamarkach amerykańskiej firmy do życie jest powoływanysamochód, który ma zdetronizować Bugatti Veyron. Mowa o SSCTuatara, któremu coraz bliżej do seryjnej produkcji.

 

Wojna o prędkość

Bicie rekordów mamy w genach, podobnie jak i współzawodnictwo.To powoduje, że ludzie często z bardzo małej rzeczy potrafią stworzyćwojnę o przysłowiową pietruszkę. Wojna o prędkość pojawiła się wraz zstworzeniem pierwszego automobilu. Jednak najciekawszy jej etap rozpoczyna sięod momentu, gdy pewien włoski producent utarł nosa Porsche.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019