Wyszukiwałeś:

Tucson

. Znaleziono 181 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tucson

Spróbuj też wyszukać: tucson wymiary hyundai tucson sorento kia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 181 wszystkich):

Tucson z automatem

Hyundai Motor Poland od 1 sierpnia wzbogacił ofertę samochodów rekreacyjnycho nową wersję modelu Tucson.

 

Hyundai Tucson: Kolejny SUV

Kompaktowy SUV ma być raczej namiastką auta terenowego, znacznie lepiej maspisywać się na utwardzonych nawierzchniach, w ruchu miejskim. Propozycjątakiego auta jest Hyundai Tucson, który w tym roku dołączył do ofertykoreańskiego producenta.

 

Hyundai Tucson z nowym dieslem

Koreański Hyundai opracował do swojego offroad'owego modelu Tucson nowy silnikdiesla. Nowa, dwulitrowa jednostka ma moc 140 KM, a jej maksymalny momentobrotowy wynosi 305 Nm.

 

Tucson z mocniejszym dieslem

Od czerwcu bvr. oferta modelu Hyundai Tucson poszerzyła się o wersję z nowymsilnikiem diesla 2.0 VGT o mocy 140 KM, z 6 – stopniową skrzynią biegóworaz napędem na 4 koła.

 

Tucson z seryjnym ESP już w Polsce

W polskich salonach samochodowych pojawił się właśnie Hyundai Tucson,którego standardowe wyposażenie zostało wzbogacone o system ESP. Za wersję'Premium ESP', która dostępna będzie z ekonomicznym, 140-konnym silnikiemwysokoprężnym zapłacimy w promocji 113.900 zł.

 

Hyundai Tucson: Mocniejszy i z ESP

W 2006 roku Hyundai zajął drugie miejsce w europejskim segmencie SUV-ówustępując tylko Toyocie. Tak dobry wynik może i dziwi, ale jak sięprzyjrzymy ofercie Hyundaia w tej klasie - modelom Santa Fe i Tucson - naszezdziwienie powinno ustąpić.

 

Wątek na forum: Tucson 2004

Spotykam ogłoszenia sprzedaży rocznika 2004.poj.1991cm.113KM.Co sądzicie o tym samochodzie,skoro wg.danych' tucson' występuje od 2005r. ~stif

 

Hyundai Tucson już oficjalnie!

Koreańczycy przedstawili najnowszy model, który zostanie pokazany wGenewie. Hyundai Tucson to następca modelu ix35, a także, a może przedewszystkim, powrót do starej nazwy kompaktowego SUV-a.

 

Hyundai Tucson ? pierwsza jazda

Niemieckie samochody są pewnego rodzaju wyznacznikiem jakości, ergonomii itechniki na Starym Kontynencie. Teraz jednak do wzorców bardzo zbliżyłsię Hyundai z nowym Tucsonem. Bardzo poprawne auto i owa poprawność powinnabyć kluczem do sukcesu tego auta.

 

Hyundai Tucson z nową skrzynią i silnikiem

Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie Hyundai opróczprezentacji nowej gamy modeli, zapowiedział także nowy silnik Diesla orazskrzynię biegów w modelu Tucson. Dzięki takiemu połączeniu SUV spalijedynie 4,9 l/100 km.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018