Wyszukiwałeś:

Turcja

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Turcja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Wątek na forum: Fiat przejął Zastavę

Jeśli FIAT dobrze rozegra przejęcie Zastawy to tak jak Renault z Dacia może zdobyć nowe rynki oferując auta tańsze od swoich około 25% ceny, podobnie do Dacia. Wiemy wszyscy, że wyśmiewane początkowo Logan i Sandero przyjeły się nawet w Europie Zachodniej a tym bardziej Zastawa jest wciąż popular...

 

Wątek na forum: jeżdżę od dwóch mies... ma 10000km... bla bla bla

śmiechu warte opinie ludzi oceniających auto po kilku miesiącach eksploatacji powiem tak miałem kiedyś skodę która po 6 latach nigdy się nie popsuła... obecną Toyotę Corollę ocenię za 5 lat bo tyle chcę nią jeszcze pojeździć na razie ma 7lat wersja kombi 2002 ostatnia produkcja z Japonii (obecnie...

 

Fabryka Daihatsu w Polsce?

To oczywiście na razie pozostaje jedynie w kręgu spekulacji, jednak wedługniepotwierdzonych informacji Polska znajduje się wśród pięciu państw, gdziemoże powstać fabryka Daihatsu.

 

RME: "Życiówka" Sołowowa

Wicemistrzowie Europy Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000)wygrali Istanbul Rally – drugą rundę Rajdowych Mistrzostw Europy. Byłoto drugie w historii zwycięstwo Polaków w tureckim rajdzie.

 

Sukces polskich doradców technicznych Peugeota

Reprezentacja doradców technicznych sieci Peugeot Polska odniosła wielkisukces zajmując drugie miejsce w Światowym Konkursie DoradcówTechnicznych Peugeot 2008/2009.

 

To się nazywa poświęcenie

Najczęściej stopień, w jaki oddajemy się i poświęcamy naszej pracy jestwprost proporcjonalny do stopnia, w jaki ją osobiście lubimy. Pewien tureckipolicjant musiał wykonywanie swoich obowiązków po prostu kochać.

 

Z Częstochowy do Turcji

W Turcję inwestują międzynarodowe koncerny samochodowe oraz dostawcy częścimotoryzacyjnych, jednak o rozpoczęciu działalności w tym regionie myślątakże polskie firmy. Przykładem jest Exact Systems z Częstochowy, dostawcarozwiązań w zakresie kontroli jakości części i komponentówmotoryzacyjnych, który w tym roku otworzył w Turcji swoją kolejnąspółkę.

 

Potrzebne decyzje w drodze po chińskie inwestycje

Sprzedaż chińskim inwestorom części maszynowej Huty Stalowa Wola i FabrykiŁożysk Tocznych w Kraśniku to pierwsze poważne chińskie inwestycje napolskim rynku. Zainteresowanie inwestorów z Państwa Środka rośnie,brakuje jednak zdecydowanych działań polskiego rządu, którewspierałyby napływ chińskiego kapitału. Te pieniądze mogą więc trafić doCzech czy Węgier – ostrzega Jarosław Dąbrowski, ekspert ds. bankowościmiędzynarodowej.

 

Wątek na forum: Obowiązkowe opony zimowe - zobacz gdzie

Odnoszę wrażenie, że autor tego tekstu jest zwolennikiem przepisu nakazującego zmianę opon i w tekście dopuszcza się drobnej manipulacji (taki socjotechniczny trik):n"Jak się okazuje, patrząc na przepisy w innych europejskich krajach, jesteśmy pod tym względem w mniejszości. W Europie zdecyd...

 

Turcja kupiła prawa do Saaba 9-3!

Pamiętacie markę Saab? Szwedzki producent, który dokonał żywotaznów wraca na tapetę. Już kilka przedsiębiorstw próbowałoreaktywować markę, ale wszystko to było bezskutecznymi działaniami.Początek tygodnia przynosi zaskakujące wieści - Turcja kupiła prawa domodelu 9-3.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019