Wyszukiwałeś:

Twingo X

GT X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Twingo GT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Wątek na forum: Renault Twingo GT: Zadziorny maluch

"Aby stać się właścicielem nowego Twingo wystarczy niecałe 30 tys. zł. Otrzymamy wówczas podstawową wersję z 1,2-litrowym silnikiem o mocy 60 KM." Kupuję natychmiast - ale pod warunkiem, że za nowe Twingo zapłacę 15 tys. zł ~almac

 

Renault Twingo GT-R we Frankfurcie

Niemiecka firma tunerska Elia zaprezentuje we Frankfurcie model Twingo GT-R,zbudowany w oparciu o nowe Renault Twingo GT. Moc małego Francuza ma wynieśćokoło 130-140 KM.

 

Renault Twingo GT: Zadziorny maluch

Małe auto ma dobrze radzić sobie w miejskiej dżungli, pozwolić zaparkowaćna skrawku wolnego miejsca, ma też niewiele spalać i oczywiście niewielekosztować. To oczywistość. Czy jednak jego zaletą mogą być także osiągioraz przestronne wnętrze? Przed takim wyzwaniem staje właśnie Renault TwingoGT.

 

Nauka jazdy Twingo RS

Usportowione Renault Twingo RS niebawem wejdzie na europejski rynek. Wprawdzienie będzie to samochód wyścigowy, ale dość duża moc na jedną oś(133KM) przy jego gabarytach brzmią już poważnie. Renault zamierzaprzygotować system szkoleń dla kierowców, którzy chcąwyciągnąć z tego auta maksimum zabawy.

 

Małe i szybkie Renault

Renault rozszerza gamę swoich sportowych wersji RS o małe Twingo. Już odwrześnia, na początku na rynku francuskim, dostępny będzie 133-konne TwingoRenault Sport.

 

Wizualizacja Renault Twingo GT

 

Prezentacja możliwości aranżacji wnętrza Renault Twingo GT.

 

Renault Twingo GT na trasie

 

Twingo GT mknące przez górzyste tereny Francji.

 

Nowe Renault Twingo: Mały miejski Francuz

Już na początku zbliżającego się 2012 roku pojawi się w sprzedaży nowa generacja najmniejszego auta z gamy Renault, modelu Twingo. Samochód to pierwsze auto francuskiej marki, które prezentuje nowy wygląd i styl projektowy przyszłych aut Renault. Samochód pojawi się równieżw wersji R.S. oraz Gordini R.S.

 
 

Renault Twingo GT - mocniejszy mieszczuch

Francuski producent przedstawił usportowioną wersję miejskiego Twingo. NoweRenault Twingo GT w porównaniu do zwykłej wersji ma o 20 KM większąmoc. Zobacz, czym wyróżnia się Twingo GT.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Twingo GT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019