Wyszukiwałeś:

Twingo X

RS X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Twingo RS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Będzie Twingo RS

Na wystawie w Genewie Renault zaprezentuje małe Twingo w sportowej odmianie RS.Mały hot-hatch dysponować będzie 1,6-litrowym silnikiem o mocy 133 konimechanicznych.

 

Nauka jazdy Twingo RS

Usportowione Renault Twingo RS niebawem wejdzie na europejski rynek. Wprawdzienie będzie to samochód wyścigowy, ale dość duża moc na jedną oś(133KM) przy jego gabarytach brzmią już poważnie. Renault zamierzaprzygotować system szkoleń dla kierowców, którzy chcąwyciągnąć z tego auta maksimum zabawy.

 

Małe i szybkie Renault

Renault rozszerza gamę swoich sportowych wersji RS o małe Twingo. Już odwrześnia, na początku na rynku francuskim, dostępny będzie 133-konne TwingoRenault Sport.

 

Mały, francuski kabriolecik

To już potwierdzone. Jak donosi Auto Express Renault zamierza wprowadzić narynek całkowicie nowy samochód. Pod koniec tego roku zadebiutujemalutkie Twingo CC.

 

Gordini powraca

Jeśli wersje RS modeli Twingo i Clio to dla Ciebie za mało, jużwkrótce w ofercie Renault znajdziesz coś odpowiedniejszego. Francuskikoncern wprowadzi bowiem do sprzedaży jeszcze bardziej sportowe odmiany tychaut sygnowane marką Gordini.

 

Oto Twingo Gordini

Choć nie jest wcale mocniejsza niż 133-konny Twingo RS, to jednak wersjaTwingo Gordini RS ma przyciągać klientów bardziej eleganckim wyglądemi lepszym wyposażeniem. Na ulicach auto pojawi się wiosną przyszłego roku.

 

Ściśle limitowane Renault

Twingo Renaultsport 133 i Clio Renaultsport 200 będą teraz dostępne w edycjispecjalnej Silverstone GP.

 

Nowe Renault Twingo: Mały miejski Francuz

Już na początku zbliżającego się 2012 roku pojawi się w sprzedaży nowa generacja najmniejszego auta z gamy Renault, modelu Twingo. Samochód to pierwsze auto francuskiej marki, które prezentuje nowy wygląd i styl projektowy przyszłych aut Renault. Samochód pojawi się równieżw wersji R.S. oraz Gordini R.S.

 

Nowe Renault Twingo zadebiutuje w Genewie

Oto najświeższa informacja z Francji. Renault szykuje na targi w Genewienową generację Twingo. Oprócz niej w Szwajcarii zobaczymy nowąwersję sportowego Renault.

 

Renault Twingo z napędem na tył!

Pierwsza generacja miejskiego Twingo została zaprezentowana w 1992 roku. Poponad dwóch dekadach Renault pokazuje światu trzecią generacjęTwingo. Samochód szykowany jest na gwiazdę marcowych targów wGenewie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Twingo RS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019