Wyszukiwałeś:

Twingo X

gt X

r X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Twingo gt r

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Wątek na forum: Renault Twingo GT-R we Frankfurcie

Fajnie, taka moc w małym pudełku, tyle, że waży pewnie ponad 1100kg... tak, tak, epidemia otyłości dopadła wszystkie samochody... Szkoda, już nie wrócą czasy Swifta GTI i jemu podobnych... te silniczki jak motocyklowe i lekka buda (101KM i 835kg)... To były czasy małych przecinaków...

 

Nowe Twingo ujawnia się

Reporterom zagranicznego magazynu Auto Express udało się dotrzeć dor>świeżych informacji na temat nowego hatchbacka francuskiej produkcji, Renaultr>Twingo. Samochód jest obecnie w ostatniej fazie testów przeprowadzanych nar>tamtejszych drogach.

 

Twingo: Teraz w Genewie, w sprzedaży na jesień

Grupa Renault zajmująca mocną pozycję na rynku małych samochodów,r>sprzedała ponad 2,4 mln Twingo od chwili wprowadzenia tego modelu na rynek wr>kwietniu 1993. Nowe Twingo, które wejdzie do sprzedaży w czerwcu 2007,r>wpisuje się w ramy Kontraktu Renault 2009, zakładającego pojawienie się 26r>nowych produktów, w tym 13 przeznaczonych dla nowych grup docelowych.

 

Renault Twingo GT-R we Frankfurcie

Niemiecka firma tunerska Elia zaprezentuje we Frankfurcie model Twingo GT-R,r>zbudowany w oparciu o nowe Renault Twingo GT. Moc małego Francuza ma wynieśćr>około 130-140 KM.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wr>motoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięr>wiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyr>oczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościr>rynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,r>niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusr>oraz Clio Grandtour (kombi).

 

Będzie Twingo RS

Na wystawie w Genewie Renault zaprezentuje małe Twingo w sportowej odmianie RS.r>Mały hot-hatch dysponować będzie 1,6-litrowym silnikiem o mocy 133 konir>mechanicznych.

 

Renault Twingo GT: Zadziorny maluch

Małe auto ma dobrze radzić sobie w miejskiej dżungli, pozwolić zaparkowaćr>na skrawku wolnego miejsca, ma też niewiele spalać i oczywiście niewieler>kosztować. To oczywistość. Czy jednak jego zaletą mogą być także osiągir>oraz przestronne wnętrze? Przed takim wyzwaniem staje właśnie Renault Twingor>GT.

 

Nauka jazdy Twingo RS

Usportowione Renault Twingo RS niebawem wejdzie na europejski rynek. Wprawdzier>nie będzie to samochód wyścigowy, ale dość duża moc na jedną ośr>(133KM) przy jego gabarytach brzmią już poważnie. Renault zamierzar>przygotować system szkoleń dla kierowców, którzy chcąr>wyciągnąć z tego auta maksimum zabawy.

 

Nowe Renault Twingo: Mały miejski Francuz

Już na początku zbliżającego się 2012 roku pojawi się w sprzedaży nowa r>generacja najmniejszego auta z gamy Renault, modelu Twingo. Samochód to r>pierwsze auto francuskiej marki, które prezentuje nowy wygląd i styl r>projektowy przyszłych aut Renault. Samochód pojawi się równieżr>w wersji R.S. oraz Gordini R.S.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Twingo gt r".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019