Wyszukiwałeś:

Twingo

. Znaleziono 217 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Twingo

Spróbuj też wyszukać: twingo 1 2 twingo dekra twingo opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 217 wszystkich):

Nowe Twingo ze Słowenii

Renault podjęło ostateczną decyzję w sprawie miejsca produkcji nowejgeneracji modelu Twingo. Najmniejszy reprezentant francuskiej marki będziebudowany w słoweńskiej miejscowości Novo Mesto.

 

Renault Twingo GT: Zadziorny maluch

Małe auto ma dobrze radzić sobie w miejskiej dżungli, pozwolić zaparkowaćna skrawku wolnego miejsca, ma też niewiele spalać i oczywiście niewielekosztować. To oczywistość. Czy jednak jego zaletą mogą być także osiągioraz przestronne wnętrze? Przed takim wyzwaniem staje właśnie Renault TwingoGT.

 

Noce i Dnie w Renault Twingo

Saga rodzinna Twingo została wzbogacona o nową serię – Twingo Night& Day. Od teraz w ofercie tego najmniejszego reprezentanta francuskiegoproducenta znajdują się dwie nowe wersje kolorosytyczne - perłowej czerni dlafanów nocy i alpejskiej bieli dla tych, co muszą być na czasie.

 

Oto Twingo Gordini

Choć nie jest wcale mocniejsza niż 133-konny Twingo RS, to jednak wersjaTwingo Gordini RS ma przyciągać klientów bardziej eleganckim wyglądemi lepszym wyposażeniem. Na ulicach auto pojawi się wiosną przyszłego roku.

 

Renault Twingo: Pokaz mody

Rzadko kiedy ulegam obiegowym opiniom, klasyfikującym jednoznacznieniektóre modele jako typowo kobiece bądź męskie. Po kilku dniachspędzonych z tym autem nie mam jednak wątpliwości, że właśnie trafiłem natakie autko. Mowa o Renault Twingo w specjalnej wersji Miss Sixty, wktórej zdecydowanie lepiej komponować będzie się kierowca płcipięknej.

 

Nowe Renault Twingo: Mały miejski Francuz

Już na początku zbliżającego się 2012 roku pojawi się w sprzedaży nowa generacja najmniejszego auta z gamy Renault, modelu Twingo. Samochód to pierwsze auto francuskiej marki, które prezentuje nowy wygląd i styl projektowy przyszłych aut Renault. Samochód pojawi się równieżw wersji R.S. oraz Gordini R.S.

 

Nowe Renault Twingo zadebiutuje w Genewie

Oto najświeższa informacja z Francji. Renault szykuje na targi w Genewienową generację Twingo. Oprócz niej w Szwajcarii zobaczymy nowąwersję sportowego Renault.

 

Renault Twingo z napędem na tył!

Pierwsza generacja miejskiego Twingo została zaprezentowana w 1992 roku. Poponad dwóch dekadach Renault pokazuje światu trzecią generacjęTwingo. Samochód szykowany jest na gwiazdę marcowych targów wGenewie.

 

Toyota Aygo kontra Renault Twingo: Miejskie przeciwieństwa

Pierwszego cechują ostre linie karoserii i zadziorny wygląd, zaś drugi to delikatne kształty nadwozia oraz sympatyczne spojrzenie. Łączy ich wspólny segment oraz spory pokład opcji. Twingo to rewolucja technologiczna, zaś Aygo serwuje sprawdzone rozwiązania. Motoryzacja pociąganajmocniej, gdy nie jest nuda i właśnie dlatego sprawdzamy, które autoz tej dwójki najlepiej wymiata nudę z segmentu A.

 

Renault Twingo GT - mocniejszy mieszczuch

Francuski producent przedstawił usportowioną wersję miejskiego Twingo. NoweRenault Twingo GT w porównaniu do zwykłej wersji ma o 20 KM większąmoc. Zobacz, czym wyróżnia się Twingo GT.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018