Wyszukiwałeś:

Twizy X

ZE X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Twizy ZE

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Nowe techniki Renault

Renault w przyszłym roku będzie oferowało, jako pierwszy producent, pełnągamę samochodów elektrycznych oraz, także jako pierwsza firma, bardzociekawą platformę reklamową iAd.

 

Małe Twizy wycenione

Elektryczny samochód, a raczej pojazd - Renault Twizy - został jużwyceniony i przeznaczony do sprzedaży.

 

Opona dla elektrycznych aut

Conti.eContact będzie pierwszą oponą marki Continental z nowej seriidedykowanej samochodom o napędzie elektrycznym oraz hybrydowym. Większaśrednica, węższy rozmiar i całkowicie nowa rzeźba bieżnika pozwoliłyzredukować opory toczenia o 30 proc. Pierwszym modelem wyposażonym w noweopony będzie Renault Twizy.

 

Gokart przyszłości od Renault

W Hiszpanii, w miejscowości Valladolid powstaje model Twizy. To tam francuskiproducent postanowił odsłonić swoją najnowsza niespodziankę w postacikoncepcyjnego Twizy Renault Sport F1.

 

Nowe Renault Megane jesienią

Najnowsze doniesienia z Francji mówią, że kolejna generacjakompaktowego Renault zadebiutuje na jesiennych targach motoryzacyjnych weFrankfurcie.

 

100 tys. aut z zerową emisją od Renault-Nissan

Koncern Renault-Nissan otwiera szampana i zapewne przy kolacji zwegetariańskimi potrawami będzie fetował do białego rana swójnajnowszy sukces.

 

Strażnicy pustyni

Ich mocą sięgającą blisko 6450 KM można byłoby obdarować kilkadziesiątjednostek powiatowych policji w Polsce. Tymczasem wszystkie patrolują region owielkości zbliżonej do wojewódzka podkarpackiego. Oto najszybsza flotasuper-radiowozów na świecie!

 

W tych pojazdach może być niebezpiecznie

Euro NCAP ponownie wzięło się za rozbijanie aut. Tym razem jednak testomzderzeniowym poddane zostały lekkie pojazdy czterokołowe. Egzamin oblaływszystkie, co oznacza, że w realnych warunkach wypadek za kierownicą takiegopojazdu może zakończyć się tragedią.

 

Renault Twizy w wersji dla 14-latków

Renault zapowiedziało, że elektryczny mikrosamochód Twizy może być prowadzony przez 14-latków. Francuzi przekonują, że to dobraalternatywa dla skuterów i motocykli.

 

Ćwierć miliona elektrycznych aut Renault i Nissana

Choć na polskich drogach auta o napędzie czysto elektrycznym wciąż są rzadkością, to w niektórych krajach stają się całkiem popularnymśrodkiem transportu. Koncern Renault-Nissan czerpie z tego niemałe korzyści, hurtowo sprzedając swoje "elektryki" w krajach, któreułatwiają zakup tego typu aut.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Twizy ZE".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019