Wyszukiwałeś:

Tychy

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tychy

Spróbuj też wyszukać: Ruda Śląska radar Jastrzębie-Tychy tychy-kaliningrad

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

Wątek na forum: Co z Delphi w Polsce?

Tychy są już sprzedane ~UFF

 

DK 1 - megainwestycja drogowa w Tychach

Tychy mają już pieniądze na całkowitą przebudowę 6 kilometrowego odcinkaDK 1 w obrębie miasta. „To będzie największa inwestycja drogowa whistorii Tychów. Przyniesie korzyści nie tylko mieszkańcom miasta, alerównież tysiącom kierowców jadących przez Tychy w kierunkuBeskidów i Katowic” – podkreśla prezydent miasta AndrzejDziuba. Remont tyskiego odcinka DK1 będzie kosztował niespełna  300 mlnzłotych. Ponad 253 mln  Tychy otrzymały z Funduszu Spójności.Harmonogram inwestycji zakłada, że prace budowlane na DK1 powinny sięrozpocząć na przełomie kwietnia i maja 2011 roku. Trasa ma być gotowa podkoniec 2013 roku.

 

Przebudowa DK1 w Tychach dopiero w październiku

Przebudowa DK nr 1 w Tychach, jedna z największych inwestycji drogowych naŚląsku rozpocznie się nie w maju a dopiero w październiku. Wszystko przezkonieczność wprowadzenia zmian w unijnym wniosku o dofinansowanie. Remonttyskiego odcinka DK1 będzie kosztował niespełna  300 mln złotych. Ponad253 mln  Tychy otrzymały z Funduszu Spójności. Harmonograminwestycji zakładał, że prace budowlane potrwają do końca 2013 roku.

 

Automotive rozwija się w Tychach i Pruszkowie

BOS Automotive Products Polska oraz  Kongsberg Automotive Poland wynajęłykolejne powierzchnie magazynowo-produkcyjne w parkach MLP Tychy oraz MLPPruszków I.

 

Utrudnienia na DK 1 Bielsko Biała - Tychy

W najbliższych dniach kierowcy napotkają na utrudnienia na drodze krajowej nr1 w województwie śląskim. Remont nawierzchni prowadzony będzie naodcinku Bielsko-Biała - Tychy.

 

190 mln zł udrożni Tychy

Prawie 190 milionów złotych wyniesie przebudowa ul. Beskidzkiej (DK1/DK86 - Katowice- Bielsko-Biała) w Tychach. Inwestycja na celu oddzielenieruchu lokalnego od tranzytowego, a także wzrost przepustowości i poprawębezpieczeństwa pieszych i kierowców. Przebudowa zakończy się podkoniec 2013 roku. Do tego czasu kierowcy muszą zmagać się z utrudnieniami wruchu w tej części miasta.

 

Tychy: budowa nowego łącznika i ronda Oświęcimska

Dobiega końca budowa połączenia dwóch tyskich ulic, Serdecznej iOświęcimskiej. W ramach zadania wybudowana została droga główna odługości niespełna 830m oraz dwie drogi dojazdowe (700m i 600m). Nie oznaczato jednak końca prac w tym rejonie.

 

Inwestycje na krajówkach w Tychach

Widać już pierwsze efekty przebudowy 6,5-kilometrowego odcinka DK-1 i DK-86 wTychach. Zimą aktualna organizacja ruchu na ul. Beskidzkiej się nie zmieni.Przed drogowcami jeszcze kilkanaście miesięcy remontu.

 

Tychy: Otworzą rondo pod estakadą

Od poniedziałku, 11 sierpnia, uruchomiony zostanie nowy układ drogowy podestakadą u zbiegu al. Niepodległości i ul. Beskidzkiej, czyli w rejoniebudynku Straży Pożarnej W tychach. To nowy obiekt, który powstał wramach modernizacji 6,5 kilometrowego tyskiego fragmentu DK-1/DK-86.

 

Zjazd z Katowic na Tychy otwarty

Kierowcy od 2 października mogą korzystać z łącznicy przy rondzie, jakiepowstało u zbiegu ul. Beskidzkiej i al. Niepodległości w Tychach. Łącznicata umożliwia zjazd z Katowic na Tychy. To oznacza koniec prac przy ostatnimelemencie wyremontowanego 6,5 kilometrowego tyskiego fragmentu DK-1/DK-86.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019