Wyszukiwałeś:

U X

Connect X

. Znaleziono 84 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: U Connect

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 84 wszystkich):

Wątek na forum: Kolejna, dostawcza trójka z Sevel

Całkiem ciekawe wypełnienie luki pomiędzy rodzina Berlingo a Jumperem. Szkoda tylko, że nie ma jakiegoś mniejszego, benzynowego silnika (np. 1,4 lub 1,6), bo zapewne 1,6HDI będzie drogi, a tanie benzyniaki klienci lubią na gaz przerabiać. Teraz wszystko zależy od ceny. Jedynym bezpośrednim r...

 

Rekordowe zwycięstwo Forda

Transit Connect vanem roku 2003

 

Connect i Tourneo w Polsce

Po trzech latach od premiery Ford wprowadza na nasz rynek dwa modele dostawcze.Będą one rywalizować z obecnymi już na rynku o klientów indywidualnych iflotowych.

 

Ford Tourneo Connect: Spóźnialski

Dość długo, przynajmniej jeśli chodzi o rynek polski, Ford wstrzymywał sięz wprowadzeniem do sprzedaży małego dostawczaka. W końcu przyszedł na toczas i obecnie w ofercie możemy znaleźć zarówno wersję typowodostawczą - Transit Connect, jak i osobową - Tourneo Connect.

 

Transit taksówką

Na rozpoczętych właśnie targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku Fordzaprezentował prototypowy model Transit Connect Taxi, czyli specjalną wersjędostawczego pojazdu dostosowaną do roli taksówki.

 

Caddy Maxi vs Ford Connect - pojedynek furgonów

Duża przestrzeń ładunkowa, niezłe właściwości jezdne, przyjemność zprowadzenia – to zalety, które gwarantują zarównoVolkswagen Caddy Maxi, jak i Ford Transit Connect. O przewadze tego pierwszegodecyduje dodatkowe pół metra długości oraz nowoczesna stylistyka.Connect jest jednak sporo tańszy i bardziej nadaje się do miasta.

 

Pieśń przyszłości

Daimler AG i Chrysler. Choć współpraca obu marek zakończyła siędefinitywnie w maju 2007 roku, to rozwój tych dwóch firm,przynajmniej w jednym aspekcie, podąża nadal w tym samym kierunku.Zarówno Niemcy jak i Amerykanie pracują nad zaawansowaną technologiąinformacyjną, komunikacyjną i nawigacyjną dla samochodówprzyszłości.

 

Transit Connect Międzynarodowym Vanem Roku 2014

Rok po triumfie Transita Custom tym razem tytuł Międzynarodowego Vana Rokutrafił do Transita Connect. Ogłoszenie wyników na najlepsze pojazdydostawcze na europejskim rynku odbyło się wczoraj podczas moskiewskiej wystawysamochodów użytkowych Comtrans.

 

Pierwsza jazda: Ford Tourneo Connect

Tylne siedzenia, także w trzecim rzędzie, przesuwne boczne drzwi oraz dużepowierzchnie szklane sprawiły, że dostawczy charakter Transita Connect zanikłniemal całkowicie, a w jego miejsce pojawił się bardziej rodzinny, choćrównie praktyczny Tourneo Connect. Segment tzw. kombi-vanówpowiększył się o kolejnego gracza, który jednocześnie powiększyłgrono rodzinnych modeli Forda.

 

Rodzina osobowych Turneo w komplecie

Ford bardzo ambitnie stawia na gamę aut osobowo-użytkowych. W latachpoprzednich klienci mogli korzystać z flagowego produktu - Transita. Teraz wofercie znajdziemy aż cztery modele.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "U Connect".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019