Wyszukiwałeś:

UEFA

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: UEFA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Ford i UEFA wciąż razem

Do 2009 roku została przedłużona trwająca już od 14 lat współpracapomiędzy firmą Ford a Europejską Unią Piłkarską (UEFA). W nadchodzącymsezonie podczas meczów reklamowamy będzie Ford S-MAX.

 

Kia Motors oficjalnym dostawcą samochodów podczas EURO 2008

Firma KIA Motors Corporation, jako Partner UEFA EUROTOP i oficjalny dostawca samochodów dla UEFA EURO 2008 w Austrii i Szwajcarii – udostępni263 samochody osobowe autokary celem zapewnienia sprawnego transportu dlauczestników tej imprezy.

 

Kia na Euro 2008

Kia Motors Corporation, będąca partnerem UEFA, będzie oficjalnym dostawcąsamochodów podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w piłcenożnej, które odbędą się w Austrii i Szwajcarii.

 

GDDKiA: kluczowe odcinki A2 i A4 przed EURO 2012

Kluczowe, planowane dzisiaj odcinki tras A2 i A4 będą gotowenajpóźniej w maju 2012 roku, tak aby kibice jadący na MistrzostwaEuropy w piłce nożnej UEFA EURO 2012 mogli z nich w pełni korzystać –obiecuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Piłkarski Seat

Seat został wyłącznym Sponsorem Prezentującym nowej Europejskiej Ligi UEFA.Trzyletnia umowa wygasa z końcem sezonu piłkarskiego 2011/2012.

 

Hyundai podwiezie Platiniego

Hyundai Motor Poland aktywnie wspiera oficjalną wizytę przedstawicieli UEFA wPolsce, którzy odwiedzają nasz kraj w ramach losowania grup eliminacjipiłkarskich mistrzostw Europy w 2012 r. Firma dostarczy flotęsamochodów, które zostaną wykorzystane do obsługi transportowejgości podczas ich pobytu w Warszawie.

 

Oni są już gotowi na Euro 2012

Drogi, stadiony, lotniska i hotele - we wszystkich tych aspektach prace trwają,są opóźnienia, jednak nasze władze uspokajają, że zdążymy znajważniejszymi inwestycjami na czas. Zobaczymy. A tymczasem rok przedrozpoczęciem Euro 2012 są już pierwsi gotowi na tę imprezę.

 

Kibicuj z mojeauto.pl i marką Castrol

Naszych już nie ma, co nie oznacza, że nie mamy komu kibicować. Rozpoczęłasię właśnie faza ćwierćfinałowa piłkarskich Mistrzostw Europyrozgrywanych w Polsce i na Ukrainie. Dla osłody, po słabym występie naszychpiłkarzy, przygotowaliśmy dla Państwa konkurs, w którym do wygraniasą gadżety związane właśnie z Euro 2012. Aby zostać szczęśliwcem, niewystarczy jednak tylko sama wiedza piłkarska...

 

Nissan w Lidze Mistrzów

Piłka nożna i motoryzacja od wielu już lat są ze sobą dość mocnopowiązane. Najpopularniejsza dyscyplina sportowa przez wiele koncernówjest wykorzystywana jako doskonały środek do promocji własnych marek. Nissanwłaśnie ogłosił, że będzie globalnym partnerem piłkarskiej LigiMistrzów.

 

Dwie piłkarskie gwiazdy ambasadorami Nissana

Nissan, po tym jak został globalnym sponsorem motoryzacyjnym LigiMistrzów, powołał dwóch światowej klasy piłkarzy naambasadorów swojej marki. Thiago Silva oraz Andres Iniesta będąwspierać różne działania japońskiej marki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019