Wyszukiwałeś:

USA

. Znaleziono 1402 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: USA

Spróbuj też wyszukać: civic econoline kolisko

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1402 wszystkich):

Wątek na forum: BMW z dieslami do USA

Dzięki wprowadzeniu silników typu Diesel do USA zwiększy się również udział niemieckiego producenta na tamtejszym rynku... Śmiech na sali. Jedyne osobowe diesle jakie widuję w USA to VW (Jetta, Passat B5). Napewno zwiększą udział w rynku... ~passatgt

 

Fabryka Kia w USA w 2009

Zgodnie z zapowiedziami, firma Kia Motors przedstawiła plany dotyczącepierwszej swojej fabryki na terenie USA. Cele, jakie stawia przed sobąkoreański producent na najbliższe lata, są bardzo ambitne.

 

Fordy dla Europy z USA

Według doniesień prasowych Ford zamierza przenieść część swojejeuropejskiej produkcji do Stanów Zjednoczonych. Jak informuje Wall StreetJournal (WSJ) już niebawem niektóre fabryki za Oceanem zostanądostosowane do wymagań produkcyjnych europejskich modeli.

 

F1: GP USA - mogą nie zdążyć

Czas potrzebny na wybudowanie od podstaw nowego toru Formuły 1 wpółnocnoamerykańskim stanie Teksas to 24 miesięcy. Organizatorzy jużobawiają się, że nie uda im się skończyć budowy obiektu do czasu GrandPrix USA, zaplanowanego na rok 2012.

 

F1: Organizatorzy GP USA popierają "sztuczny deszcz"

Jedna z głównych osób odpowiedzialnych za organizację Grand PrixUSA, Tavo Hellmud jest podekscytowany pomysłem Berniego Ecclestonea,który w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że dobrympomysłem na uatrakcyjnienie wyścigów Formuły 1, byłoby nawadnianienawierzchni w trakcie wyścigu.

 

Ypsilon nie dla USA

W 2009 roku Fiat i Chrysler miały plan wprowadzić w USA auto, bazujące naLancii Delcie oraz Ypsilon, jednak firmy zmieniły ostatnio zdanie.

 

Nowa fabryka VW w USA

Volkswagen otworzył nową fabrykę w USA, a konkretnie w Chattanooga w stanieTennessee. Stało się to niedawno, bo we wtorek 24 maja.

 

Nowa fabryka Volkswagena w USA

W obecności wielu ważnych przedstawicieli świata polityki, gospodarki imediów prof. dr Martin Winterkorn otworzył 24 maja nową fabrykękoncernu Volkswagena w USA.

 

Fiat umacnia się w USA

Fiat planuje stopniowo umacniać swoją pozycję na rynku amerykańskim jakoproducent małych samchodów. Po Pięćsetce wprowadzi do USA następcęobecnego Bravo.

 

F1: GP USA zostaje w kalendarzu

FIA na posiedzeniu w Nowym Delhi przedstawiła ostateczny kalendarzstartów Formuły 1 w sezonie 2012. Najważniejszą informacją jestpozostawienie w terminarzu Grand Prix USA, któremu groziło odwołanie.Prace przy budowie toru w Austin ponownie jednak ruszyły.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018