Wyszukiwałeś:

UTA

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: UTA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Pierwsze stacje przy A1

Pod koniec listopada bieżącego roku Shell otworzył dwie pierwsze stacje paliwprzy autostradzie A1. Obiekty zlokalizowane są po obu stronach autostrady naterenie Miejsc Obsługi Podróżnych Olsze, przy odcinku Swarożyn - NoweMarzy.

 

Parking na telefon z kartą UTA

UTA we współpracy z Highway Park rozpoczęła testy nowej usługiułatwiającej pracę kierowców samochodów ciężarowych.Wychodząc naprzeciw ich potrzebom stworzony został system umożliwiającyrezerwację miejsc na parkingach.

 

UTA uniwersalna

Jako pierwszy z emitentów kart paliwowo-serwisowych UTA wprowadza doswojej oferty urządzenie, które umożliwi elektroniczny pobórmyta w ramach wielu systemów autostradowych.

 

Zielony transport

Dbałość o środowisko naturalne zatacza coraz szersze kręgi. Wkraczarównież do sfery inteligentnych technologii służących logistyce itransportowi. Planung Transport Verkehr (PTV) z niemieckiego Karlsruhezaprezentował pierwsze w Europie oprogramowanie do obliczania emisji spalin dlakonkretnych tras ciężarówek.

 

Nowy system opłat za autostrady na Słowacji

Z dniem 1 stycznia 2010 r. uruchomiony został nowy system naliczania opłat zakorzystanie z autostrad, dróg szybkiego ruchu oraz dróg klasypierwszej w Słowacji.

 

Opłaty drogowe z karty UTA

Od 1 lipca 2011 r. winiety opłaty drogowej dla pojazdów powyżej 3,5 tzostaną zastąpione system elektronicznego poboru myta - viaTOLL. UTA zostaławybrana operatorem kart flotowych mającym obsługiwać płatności w nowymsystemie.

 

Ruszyła rejestracja viaTOLL

Rejestracja w systemie viaTOLL jest możliwa w 17 punktach dystrybucjizlokalizowanych w pobliżu dużych przejść granicznych oraz 16 punktachobsługi klienta. Dodatkowo uruchomionych zostało 190 punktówdystrybucji na wybranych stacjach: Orlenu, BP i Lotos . Kolejnych 8zlokalizowanych jest w oddziałach firmy JAS-FBG .

 

Finał Ligi Kierowców - Truckermania

Ponad 9000 kierowców ciężarówek z Europy, Bliskiego Wschodu iRPA zmierzyło się w krajowych eliminacjach konkursu ekonomicznej jazdy,rozgrywanych w czerwcu br. Już 3 września w Monachium poznamy mistrzamiędzynarodowej Ligi Kierowców FleetBoard. Wśródfinalistów nie zabraknie Polaków.

 

Zamarzł Ci samochód?! Nie tylko Tobie...

Nie ukrywamy. Od kilku dni zima zaczyna nas coraz mocniej zaskakiwać. Zaczęłosię niewinnie od opadów drobnego śniegu. Od paru dni jest jednak corazbardziej intensywnie. Temperatura spada grubo poniżej dziesięciu kresek iwtedy zaczynają się poranne problemy.

 

Kolejna karta akceptowalna na A4

Od dzisiaj kierowcy jadący autostradą A4 na odcinku pomiędzy Katowicami aKrakowem na bramkach w Mysłowicach i Balicach będą mogli dokonywaćpłatności przy użyciu kart paliwowych marki UTA.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019