Wyszukiwałeś:

Ukraina

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ukraina

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Wątek na forum: Drogi Polska - Ukraina

chyba na odwrót: "łączącej wschodnią granicę Ukrainy i Lwów z zachodnią granicą i Donieckiem" ~dd

 

ROAD ENGINEERING - Ukraina czeka na autostrady

W perspektywie najbliższych kilkunastu lat na Ukrainie powstanie kilkanaścietysięcy kilometrów dróg i autostrad. Nasz wschodni sąsiad już staje siębardzo poważnym kontrahentem dla światowego przemysłu drogowego. Możliwośćwejścia polskich firm na ukraiński rynek wspierają Targi Kielce, któreorganizują w tym roku w Kijowie swoją drugą zagraniczną wystawę. Tym razempoświęconą właśnie sektorowi drogownictwa - ROAD ENGINEERING.

 

Fota i Kager na Ukrainie

W styczniu br. rozpoczęła działalność ukraińska spółka Fota Ukraina.Jest to już trzecia zagraniczna spółka Foty. Podobnie jak poprzednie - FotaWęgry i Fota Czechy - powstała w ramach projektu Fota International, któryzakłada wejście Foty na europejski rynek części zamiennych i wprowadzenie naten rynek marki Kager. Na nowym rynku oferowanych będzie ponad 170 tys.samochodowych części zamiennych.

 

Drogi Polska - Ukraina

Ministrowie transportu z Polski i Ukrainy omówili przygotowania obupaństw do organizacji piłkarskich mistrzostw Europy EURO 2012 pod kątempriorytetów w rozwoju infrastruktury transportowej.

 

Polska i Ukraina wdrożą systemy wczesnego ostrzegania na granicy

System ma na bieżąco kontrolować ruch na przejściach granicznych z Ukrainą.System ma informować o zatorach na przejściach granicznych, tak by spedytorzyi przewoźnicy z odpowiednim wyprzedzeniem mogli obrać alternatywne trasę naUkrainę lub do Polski. Dzięki wspólnej umowie przedsiebiorcydokonujący odpraw w przejściach na granicy polsko-ukraińskiej, oszczędzączas i pieniądze. 

 

EURO 2012 ? jak podróżować po Polsce i Ukrainie

Własnym samochodem, pociągiem, samolotem? Taki dylemat ma wielu kibicówwybierających się na mecze Euro 2012 do Polski I na Ukrainę. A dorozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej pozostało już tylko 120 dni.

 

Gdy dojdzie do kolizji z zagranicznym kibicem

Podczas zbliżających się już wielkimi krokami Mistrzostw Europy w piłcenożnej możemy spodziewać się zwiększonego ruchu na drogach. Z całąpewnością część zagranicznych kibiców wybierze właśnie ruchkołowy na środek transportu, a to może rodzić dodatkowe komplikacje wprzypadku stłuczki bądź wypadku z ich udziałem.

 

Jak za granicę, to najlepiej przez...

Coraz częściej decydujemy się na wakacyjny wyjazd zagraniczny naszym własnymautem. Z reguły mamy do wyboru kilka alternatywnych tras, często przezcałkowicie różne kraje. Dlatego podpowiadamy, jakie przepisy ruchudrogowego obowiązują w krajach naszych sąsiadów, na coszczególnie powinniśmy uważać i wreszcie, jakiej wysokości mandatynam grożą.

 

Ukraina przygotowuje supersamochód

Tego jeszcze nie było. Ukraina w ostatniej dekadzie raczej nie skojarzyłabysię nam z jakimkolwiek tematem motoryzacyjnym. Okazuje się, że w tym krajujest kilku zapaleńców, którzy pracują nad supersamochodem.

 

Wątek na forum: CARMAGEDDON RALLY 2015 Poznań Malta

CARMAGEDDON RALLY jest to wyzwanie dla odważnych i żądnych wrażeń podróżników nie bojących się zmierzyć z nieznanymi trasami i szalonymi zadaniami. nnEdycja 2015 to pierwsza edycja CARMAGEDDON RALLY w Polsce. Liczymy ze nasza inicjatywa i chęć wspólnej zabawy przypadnie Wam do gustu i postanowici...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019