Wyszukiwałeś:

Uni X

Truck X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Uni Truck

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wirtualny współkierowca zadba o bezpieczeństwo

Samochód ciężarowy przyszłości będzie miał na pokładziecyfrowego współkierowcę – wirtualnego anioła stróża,który będzie asystował kierowcy, a nawet w razie zagrożenia przejmiekontrolę nad pojazdem. - Po prostu wyposażamy samochód ciężarowy wdodatkowe oczy - Mówi Erika Jakobsson z Volvo, jednego z ważnychpunktów na drodze działań Unii Europejskiej w kierunku rozwojuinteligentnych pojazdów.

 

UNI-TRUCK współpracuje ze szkołami samochodowymi

UNI-TRUCK – największa autoryzowana sieć dealerska marki IVECO oraz FIATPROFESSIONAL w Polsce wspólpracuje owocnie ze szkołami kształcącymispecjalistów samochodowych. Uczniowie w Warszawie i Wrocławiu mogąszkolić się w warsztatach UNI-TRUCK. Firma przkazuje także do szkółnajnowsze podzespoły.

 

Nowy serwis Volvo Trucks w Karpinie k/Warszawy

Firma Intruck Sp. z o.o. uruchomiła nowy autoryzowany punkt serwisowysamochodów ciężarowych Volvo w Karpinie k/Warszawy. Tym samym, nowyobiekt zastąpił dotychczasowy punkt dealersko-serwisowy Volvo Truckszlokalizowany w Warszawie przy ulicy Annopol.

 

Europejskie pociągi drogowe

Na torze testowym Volvo w Szwecji, odbyła się pierwsza udana prezentacjatechnologii łączenia pojazdów w kolumny, swego rodzaju pociągidrogowe, w ruchu autostradowym. Opracowywana w ramach projektu SARTREtechnologia może być wprowadzona w życie w ciągu najbliższych dziesięciulat, a jej efektem ma być poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz m.in.zmniejszenie emisji spalin do środowiska.

 

Autobusy MAN na ulicach Gorzowa

Zgodnie z wygranym przetargiem MAN Truck & Bus Polska dostarczy do MiejskichZakładów Komunikacyjnych w Gorzowie Wielkopolskim 11 autobusówniskopodłogowych MAN Lion's City A21. W połowie sierpnia przekazanych zostałopierwszych 5 pojazdów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Uni Truck".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019