Wyszukiwałeś:

Unia X

Europejska X

. Znaleziono 180 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Unia Europejska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 180 wszystkich):

Wątek na forum: Modernizacja Dąbrówka Tarnowska - Zator

Brawo!! GDDKiA powinna informować o namalowaniu pasów na przejściu dla pieszych w Nowym Targu białych i czerwonych, na co zostal ogłoszony przetarg. Stanęło 5 oferentów i po 23 protestach wybrano wykonawcę - pana Waldka. Całość inwestycji obejmuje 8 pasów czerwonych i 8 białych. Dodatko...

 

Wątek na forum: Niemcy kupują mniej aut

podnieśli vat bo chcą mieć więcej pieniążków na urzędników :( hehe a tu "niespodzianka" pieniążków nie ma :( hehe unia europejska zmierza szybkimi krokami do bakructwa a my niestety razem z nimi :( ~raiders

 

Wątek na forum: Opłata paliwowa poszła w górę

CALA TA UNIA EUROPEJSKA TO BANDA ZLODZIEI! I NA DODATEK TEN CALY EKOLOGICZNY BELKOT KTORY ZWIASTUJE TYLKO JEDNO .........NASTEPNE PODWYZKI I OGOLNY ZWROST CEN! ZA ICH DOBRY NASTROJ ZAPLACIMY MY! ~Panchy

 

Unia dopłaci do S-5

Unia Europejska planuje przeznaczyć prawie 4,8 mln euro na budowę drogiekspresowej S-5, która według Brukseli jest jedną z najważniejszychinwestycji drogowych. Będą to dodatkowe pieniądza poza programemInfrastruktura i Środowisko.

 

Mniej biopaliw, więcej "czystej" energii

Unia Europejska (UE) zmienia swoje stanowisko w sprawie procentowego udziałubiopaliw w ogólnym rynku surowców. Do 2020 roku ilość paliwpochodzenia roślinnego ma wynosić nie więcej niż 6 procent. Wedługwcześniejszych planów biopaliwa miały stanowić 10 procent całegoskładu paliwa zużywanego w Europie. W zamian za to w branży motoryzacyjnejzwiększyć ma się udział energii odnawialnej.

 

Będziemy jeździć bez świateł!

Jeszcze nie tak dawno temu wydawało się, że Unia Europejska będzie forsowaćobowiązkową jazdę z włączonymi światłami przez całą dobę. A tymczasemszykuje się diametralna zmiana kierunku myślenia. Powód? Najnowszyraport, jaki trafił do Komisji Europejskiej, z którego wynika, że wcalejazda z włączonymi światłami nie jest taka OK.

 

Ceny paliw w górę - minimum o 20 gr.

Minimum o 20 gr więcej. Tyle mogą płacić kierowcy w Polsce już niebawem zalitr benzyny lub oleju napędowego. Unia Europejska i krajowy resortfinansów szykują podwyżki - donosi Dziennik Gazeta Prawna (DGP).

 

Tą decyzją mogą "zabić" rynek CNG

Sprężony gaz CNG to dziś najtańsze dostępne na rynku paliwo, jednak zewzględu na słabo rozwiniętą infrastrukturę popularność autprzystosowanych do tego typu paliwa jest wciąż niewielka. I zanosi się, żetak pozostanie, bowiem przyszłość przysłaniają czarne chmury w postacizapowiadanych podwyżek akcyzy.

 

Czy czeka nas zalew aut z kierownicą po prawej stronie?

Unia Europejska zdążyła już nas przyzwyczaić do wielu różnychpomysłów, często będących na bakier ze zdrowym rozsądkiem. Czyniebawem nakaże polskiemu państwu zezwolić na rejestrację samochodówz kierownicą po prawej stronie? I to wbrew opiniom, iż może to przyczynićsię do pogorszenia i tak już niskiego poziomu bezpieczeństwa na naszychdrogach.

 

Producenci aut kontra Unia Europejska

Komisja Europejska co rusz zarząda nowe obostrzenia dotyczące emisji spalin igazów cieplarnianych. Rozporządzenia uderzają w producentów samochodów, którzy powoli zaczynają mówić: dość.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Unia Europejska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019