Wyszukiwałeś:

Unijne X

tablice X

rejestracyjne X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Unijne tablice rejestracyjne

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Unijne tablice od 2 maja

Ministerstwo Transportu i Budownictwa informuje, że 2 maja 2006 r. wchodzi wżycie rozporządzenie MTiB z dnia 20 kwietnia 2006 r. zmieniającerozporządzenie w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów (Dz.U. Nr 70, poz.489), które wprowadza unijny wzór tablic rejestracyjnych.

 

Tablice odporne na kradzież

Brytyjski urząd DVLA odpowiedzialny za wydawanie tablic rejestracyjnych wydałnowe rozporządzenia dotyczące bezpieczeństwa tablic. Według nowych regulacjinie mogą one zostać wymontowane w czasie mniejszym niż trzy minuty, anastępnie po ich ściągnięciu niemożliwe będzie ich ponowne użycie.

 

600 000 euro za... rejestrację!

Jaka jest najdroższa tablica rejestracyjna w Wielkiej Brytanii? Ta z treściąF1 - oznaczająca skrót o Formuły 1. Pewien fan "królowejmoto-sportu" za możliwość jej posiadania zapłacił niedawno 600 000euro - informuje na swoich łamach gazeta Daily Mail.

 

Trzeba oddać tablice!

Od środy obowiązują zmienione przepisy rozporządzenia regulującegorejestrację samochodów. Zgodnie z nowymi zapisami przy rejestracjikażdego samochodu, także sprowadzonego z zagranicy, niezbędne będzie oddanietablic rejestracyjnych.

 

W Europie łatwiej przeprowadzisz się z autem

Narzekasz na kłopotliwe przerejestrowanie samochodu w ramach Unii Europejskiej?Nie Ty jeden, nie Ty jedna. Z podobnymi problemami spotyka się codziennie wielumieszkańców UE. Niedługo być może się to jednak zmieni.

 

Rejestracja auta zabytkowego - wady i zalety

Gdy decydujemy się na rejestrację samochody jako auta zabytkowego otrzymujemytzw. "żółte tablice". Ma to swoje zarówno wady jak izalety. Postaramy się przybliżyć pozytywne aspekty jak i negatywne tegoprocesu.

 

Rejestracja auta zabytkowego

Coraz więcej osób poszukuje zabytkowego auta i chce nim poruszać siępo drogach, jeżdżąc na zloty i spotkania klubowiczów. Przy zakupieauta klasycznego od razu pojawia się aspekt rejestracji takiego egzemplarza.Dziś postaramy się pokrótce przedstawić drogę do rejestracji autazabytkowego i zdobycia tzw. „żółtych tablic”.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Unijne tablice rejestracyjne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021