Wyszukiwałeś:

Unimog

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Unimog

Spróbuj też wyszukać: transporter iveco 4x4 Mercedes Unimog

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Unimog w przemyśle drzewnym

Zbyt grząska nawierzchnia, zbyt strome wzgórze? Nie ma miejsca, doktórego nie dotrze Unimog U 400. Transport drewna to tylko jedna z wielujego misji specjalnych, przeprowadzanych w Lesie Turyńskim w Niemczech.

 

Unimog przyszłości

Dla uczczenia okrągłych urodzin Unimoga, zespół Mercedes-Benz SpecialTrucks (MBS) stworzył nowatorski prototyp, bazujący na modelu U 5000.Zupełnie jak pierwowzór sprzed 60 lat, Unimog przyszłości ma otwartąkabinę.

 

Unimog największym modelem LEGO Technic

Każdy miłośnik Unimoga może teraz spełnić marzenie o posiadaniu własnegoegzemplarza. W sierpniu do sprzedaży trafi bowiem LEGO Technic Unimog U 400.Zbudowany z 2048 elementów model jest największym w historii firmy LEGO(skala 1:12,5).

 

Unimog jeszcze bezpieczniejszy

Od ponad 60 lat Unimog ustanawia standardy w dziedzinie oszczędności ifunkcjonalności. Jego unikalna koncepcja okazuje się równieżwyjątkowo bezpieczna - pozwala zminimalizować ryzyko i skutki ewentualnychwypadków. Model z serii U 300/U 400/U 500 pomyślnie zdał właśnietesty przeprowadzone przez niemiecki automobilklub ADAC.

 

Unimog wyróżniony

Podczas 24. Międzynarodowych Targów Energetycznych Energetab 2011Mercedes-Benz wystawił cztery pojazdy. Wśród nich znalazł się MBUnimog U5000, który otrzymał „Brązowy Medal Targów”.

 

Unimog U 500 kontra śnieżny żywioł

Mercedes-Benz Unimog pracuje w landzie Vorarlberg w Austrii przez okrągły rok.Od lat do jego codziennych obowiązków należy odśnieżanie,porządkowanie dróg i poboczy oraz koszenie trawy - nic dziwnego, bowiemnazwa modelu pochodzi od słów "Universal-Motor-Gerät",czyli "pojazd uniwersalny". U progu nowego roku flota Unimogów,odpowiedzialna za utrzymanie około 2/3 dróg w regionie Vorarlberg,stanęła przed szczególnym wyzwaniem. Spadło tam ponad 10 metrówświeżego śniegu.

 

Unimog na wulkanie

Co roku, od maja do października, Mercedes-Benz Unimog dowozi na wzgórzaEtny tych, którzy na własne oczy chcą zobaczyć pola lawy i kraterynieopodal Torre del Filosofo. Turystyczny szlak sięga wysokości niemal 3000metrów nad poziomem morza.

 

Off-road Vehicle of the Year 2012

Już po raz ósmy z rzędu Mercedes-Benz Unimog nie dał szanskonkurencji. Czytelnicy magazynu "Off-Road" okrzyknęli go najlepszymsamochodem terenowym w kategorii pojazdów specjalnych.

 

Unimog na starym mieście w Budapeszcie

Unimog U 20 to dzisiaj w stolicy Węgier częsty widok. Od październikaubiegłego roku 21 egzemplarzy modelu służy do porządkowania stref dlapieszych w centrum miasta i szlaków spacerowych wzdłuż Dunaju. Nabywcyz firmy sprzątającej EKF Zrt. są pod wrażeniem zalet Unimoga.

 

Unimog na torach

InnoTrans w Berlinie to wiodąca na świecie impreza dla branży kolejowej.Podczas dziewiątej edycji targów (18-21 września br.) Mercedes-Benzzaprezentuje nowe, szynowe konfiguracje dla Unimoga.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019